Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » 5nm-es szoba. Elég lesz?

5nm-es szoba. Elég lesz?

Figyelt kérdés
Egy üresen álló helységet szeretnék "belakni", saját szobának. 17/f. Elég ekkora szoba is? Nem szeretném magam rosszul érezni ott, de jó lenne az a saját szoba. Tapasztalatok? :)

2013. jún. 12. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi, beteszel egy ágyat és egy íróasztalt és mard a padlóra se tudsz lefeküdni... 10 négyzetméter feletti szoba már lakható
2013. jún. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igaz az én szobám nem 5nm-es,hanem 9 nm-es,de néha még ezt is kicsinek érzem,pedig a szekrény beépített,úgyhogy nem tudom,de érdemes lehet megpróbálni!

15/f

2013. jún. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
NEMMMMMMM.
2013. jún. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a fél kamaszkoromat egy a padlásfeljárónkból átalakított "szobában" töltöttem. Az ajtót le kellett szedni, mert nem lehetett volna becsukni, helyette egy függöny volt. Egy magasított ágy volt benne, alatta szekrény. És még az ágy végénél is elfért egy kisebb szekrény, de az egyik oldalát már nem lehetett rendesen kinyitni. TV sehol, akkoriban úgyis csak 2 adó létezett. Kb. 260x180 cm volt az egész, de az enyém volt!

:D

2013. jún. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hát igen a teljesen saját szoba nagyon kecsegtető, szerintem be vállalom, de szívesen fogadom még a hozzászólásokat!
2013. jún. 12. 21:51
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát, nem túl nagy, de jó berendezéssel sok helyet meg lehet spórolni.


Itt egy kanapés szekrényágy. A szekrény részébe tudod rakni a ruháidat, éjszakára lehajtod, úgy tudsz aludni benne, napközben felcsukod és ott az ülőhely:


[link]


egy összecsukható asztal:


[link]


vagy ilyen:


[link]


De a neten te is körülnézhetsz helytakarékos megoldásokkal kapcsolatban.

2013. jún. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves Utolsó! Mindenképp szét nézek akkor :)
2013. jún. 13. 15:01
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet hangulata is egy picuri helységnek:

[link]

[link]

[link]

2013. jún. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!