Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Google képeket általában...

Google képeket általában lehet nagyobb falikép méretűre nagyítani? Pixeles lesz, vagy nem?

Figyelt kérdés

Tehát:

Szeretnék kb 90 X 60 cm-es modern faliképeket készíteni.Ehhez gondoltam a google képekből bármit,ami tetszik.De nem tudom,hogy ekkorára nagyítani lehet e úgy,hogy jó minőségű maradjon,illetve kinyomtatni.

(Keretezést,meg üvegezést én megcsinálnám.)

A képnek van e valami olyan adata,amiből meg lehet állapítani ezt,illetve Budapesten tud e Valaki ilyen nyomtatós helyet?



2013. jún. 17. 19:28
 1/7 anonim válasza:

A keresőeszközöknél be tudod állítani a méretet.

Keresőeszközök -> méret -> nagyobb mint...

szerintem 10-15 megapixel már elég. De összességében, minél nagyobb, annál jobb :)

2013. jún. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem mindegy, mekkorára szeretnéd. Mentsd le, közelíts rá, úgy látni fogod, meddig marad szép éles a kép, így tudsz viszonyítani!


Amúgy ha rámész a képre, akkor kiírja, hogy mekkora, ez pl egy 4288*2848as kép


[link]

2013. jún. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azok igaziból nem Google képek,hanem a Google keresi meg neked az interneten azokat a fotókat,amiket meg szeretnél találni a keresési beállítások által.
2013. jún. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm eddig is
2013. jún. 17. 19:52
 5/7 anonim ***** válasza:
2013. jún. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Én úgy csinálom, hogy kinyomtatom és bescannelem. Akkor marha nagy lesz belőle.


Erre úgy jöttem rá, hogy kaptam egy kicsi ajándék tasakot, tényleg kicsit, egy kis ékszeres doboz fért bele és olyan szép volt, hogy bescanneltem, hogy megmaradjon a mintája. Aztán megnéztem az eredményt, és az egész nagy monitor tele volt a fél ajándéktasakkal és egyáltalán nem volt pixeles. Hatalmas kép lett belőle és nagyon jó minőség!

2013. jún. 18. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ha valamit kinyomtatsz és beszkenneled nem lesz jobb a minősége. Kicsit olyan mint amikor a filmekben addig közelítenek a videóban egy részletre még a szomszéd galaxisban az ürlény seggében lévő szarról ki nem élesítik a dinnyemagot amibe belevésték a pít 15000 számjegyig... ennyi erővel fogd meg a képet és photoshopban nagyítsd fel 30000 pixelesre. A minősége nem lehet jobb, mert a semmiből nem lesz információ.
2015. márc. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!