Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek milyen ventilátort...

Ceroaron98 kérdése:

Szerintetek milyen ventilátort vegyek erre a kánikulára?

Figyelt kérdés

A kérdés adott.

A két termék

torony ventilátor vagy álló ventilátor pénzbe ugyanannyi lenne.



2013. jún. 19. 07:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
60%

Abban a szerencsés (?) helyzetben vagyok, hogy többféle ventilátor van a lakásomban, sőt a külföldi (kairói) lakásunkban légkondicionáló berendezés is van...


LÉGKONDI : Nagyon szuper, hogy a kinti 40 fokos hőség után otthon 20-22 fokban létezhetünk, de folyamatosan meg voltunk emiatt fázva, a gyerekek többször lettek lázasak is, torokgyulladás egész nyáron, stb...

Ugyanez van a szállodákban is, már el sem indultunk nyaralni lázcsillapító és torokgyulladásra való szopogató tabletták nélkül...

No, én ekkor döntöttem el, hogy semelyik lakásomban nem kell többé légkondi!!!...


MENNYEZET VENTILÁTOR : Nagyon klassz, nekünk is van a nappaliban, de csak az alatta levő területen frissít, kb. 2-3 méteres sugarú körben...

Nekünk elég nagy a nappalink, így még ezen kívül 2 db álló ventilátor is van a nappaliban, na így már ki lehet bírni...

A hálószobánkban a franciaágy felett tökéletes!...


ÁLLÓ VENTILÁTOR : Szerintem a leghatékonyabb, legpraktikusabb!... Megfelelő szögben dönthető, a magassága állítható, több fokozaton működik, 180 fokban is oszcillál (körbeforog), áthelyezhető igény szerint, télen elcsomagolható... Mindig arra tudom forgatni, ahol éppen tartózkodom... :-))


OSZLOP VENTILÁTOR : Szerintem csak olyan helyre való, ahol kicsi a hely, nincs mód álló vagy más ventilátort elhelyezni... Pl. kisméretű hálószoba...

A magassága nem állítható, a hatékonysága is korlátozott...

2013. jún. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!