Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Lehet valahol hatalmas méretű...

Lehet valahol hatalmas méretű lepedőt vagy vászont venni? 5x5 méter

Figyelt kérdés

2013. jún. 23. 11:30
 1/6 anonim válasza:
Szerintem textil méterárú boltokban van.
2013. jún. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azokat a "végeket", amiket a méteráru-boltokban lehet venni, a szélességüket a gyártók: 0,90 fm, 1,20 és 1,60 szélességben gyártják, és hosszában veszel annyit, amennyit csak akarsz.

Vagyis ha kapsz fehér vászon-anyagot méterben, ha 2,60 széles, akkor 2x kell megvenned a hosszát, és összevarrni, hogy az 5 méter széles anyagod legyen.

2013. jún. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valamit nem jól írtam: ha 1,60 szélesből 2x veszel 5 méter, és összevarrod, akkor az még csak 3,20 széles és 5 m hosszú.


Tudomásom szerint csak a csipke-függöny-anyagokat gyártják 2,20 ill. 2,60 szélességben, egyéb anyagot nem.

2013. jún. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és ponyvában sincs ekkora?
2013. jún. 23. 20:24
 5/6 A kérdező kommentje:
házak falán is szoktam látni reklám anyagokat ekkor MÉRETBEN RAGASztás nélkül
2013. jún. 23. 20:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt ne méteráru boltban, hanem inkább valami mezőgazdasági szaküzletben, hasonlókban keresd, vagy építőanyag-kereskedés (máshol még mindig Tüzép-nek nevezik).

Nem tudom milyen célra akarod, de akkor gondold át, hogy esetleg nagyméretű (fekete)fólia, vagy az az. un. méteres raschel, amiből a krumplis-, zöldpaprikás zsákok is vannak.

2013. jún. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!