Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Régi, használt (13 éves)...

Régi, használt (13 éves) villanysütőt érdemes venni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 7. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha megfelel az elvárásaidnak,látni hogy megkimélt,árban is jó,akkor igen .Az új is eltud romlani bármikor.Ez már bízonyitott .
2013. júl. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért azt nézd meg, hogy milyen teljesítményű, mert a régebbi típusok sokkal több áramot fogyaszthatnak, mint egy mai tűzhely. Lehet, hogy így rövid időn belül megtérülne egy új tűzhely ára. Abban igaza van az egyik válaszadónak, hogy az új is elromolhat, de arra többnyire van néhány év garancia, még a használtra nincs.
2013. júl. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2000-ben gyártották... sz szerintem nem az őskorban volt, nem volt az olyan régen. Ha nincs pénzed újra, akkor érdemes. Ha van, akkor vegyél vadi újat!
2013. júl. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

2 es,a mai termékek inkább eladásra készülnek,mint tartós

használatra .Fogyasztói társadalom van most,ez a neve .

A múltban a háztartási gépek,de bármi legyen az,25-30 évre készültek.Volt alktrész ellátásuk.Mi van ma ? Max 5-6 év ,és vehetsz újat.Alkatrész alig,és még javítani sem lehet .

Ha lehetne is ,akkora költséggel jár ,hogy vehetek újat .

Akkor miről beszélünk .A nagyobb fogyasztás,nagyobb teljesítmény is jelent.Ez nem robbanó motor,zabál,és mégsem megy .

2013. júl. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

A pr.bután tűzhelyem több mint 40,a föld gázas 35 éves.Kiválónan müködnek,nem akarnak összeszakadni 30 l es fazék alatt .Ezt a maiak nem birják ki,hisz nem öntött vasból van az edények tartója,hanem csak hajlitott lemezből .A 160 l es Lehel hűtőm is már 25 éves.Még nem volt javitva .Lecseréltem egy korszerüért,(120ezer )

garánciában 2 volt javítva .A vizet most sem párologtatja el,de megoldom más képpen .A 30 éves Minimat mosógépem

sem azért cseréltem le,de nem dobtam ki,mert gazdaságtalannak láttam már. Még javítva sem volt .

Akkori rezsihez bőven jó volt .

A mai nappig az /NDK/ robot gépet használjuk.Az új ,korszerűk sorban adták meg magukat. Itt a kérdés,szépek,és gazdaságosnak is látszanak az új termékek ,DE JÓK IS HOSSZÚ TÁVRA ??

Nem pont ide vágó a műszaki dolgokhoz.

A buszon utazva mondja egy hölgy az ismerős fogorvosának .Nézzed meg milyen szép fogsort csináltattam x összegért .

majd mutatja is .Erre a dr nő ,tényleg nagyon szép,és jó is ?? Hááát ....Ezek után én sem dőlök be a szép termékeknek,mindig a fogorvos nő jut az eszembe.Bármiről

is legyen szó .

4 es voltam

2013. júl. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amennyivel olcsóbban veszed, annyival drágább lesz az üzemeltetése.
2013. júl. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
teljesítmény az teljesítmény most és régen is. max szigetelés kellene rá új vagy az sem. általában egy sütő 1,7-2kW. hiába lehet drágább egy régi használata, nem állandóan megy, így a megtakarítás sem sok.
2013. júl. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!