Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A kád szélén a fehér színű...

A kád szélén a fehér színű szigetelésben fekete pöttyök talán gombák vannak, már lefújtam Szavo-val, próbáltam Domestossal de nem jön ki, mit csináljak, hogy eltűnjön és ne is jöjjön vissza?

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy penészes ez gyakori.Próbáld meg penészölővel!
2009. okt. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Penészölő, és naponta alaposan szellőztesd a füdőt, főleg zuhanyzás után.
2009. okt. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A Szavo az egyik legjobb no meg legdrágább gomba ölő. Az nem ugyanaz? Mármint van penész ölő is? Segítsetek kérlek, mert a gombaölő nem szedte ki, de szerintem az egy penészölő is... vagy nem?? A penész meg a gomba nem ugyanaz?
2009. okt. 21. 12:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Valószinüleg a penész már nem él, csak ott maradt, igy csak szépséghiba, de nem ártalmas. Megpróbálhatod esetleg hipóval kifehériteni, de nem biztos, hogy megy.
2009. okt. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod egy leselejtezett fogkefével ledörzsölni a penészmaradványokat. Sajnos, lehet, hogy a szilikon szigetelés apró lyukacskáiból (ha nem teljesen egyenletesen lett elsimítva) nem fog kijönni. Akkor ki kell szedni a szilikont és újra nyomni. Nem drága a szilikon, felrakni sem ördöngős, én nő létemre pikkpakk megcsináltam.

A fürdőt pedig alaposan ki kell szellőztetni minden fürdés után, ha szárazak a falak, nem jön vissza a penész. Hetente 1-2x átkenheted a szép fehér szilikont ecettel, úgy biztosan nem penészedik be.

2009. okt. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat. kiszedem, újranyomom, és jöhet az ecet. :)
2009. okt. 31. 22:45
 7/7 anonim válasza:
nálunk eltűnt minden fekete pötty domestos fehérítő hatására. fogkefével bedörzsöltem jó bőven higítatlanul, és sokáig rajtahagytam. ki is fehérítette
2011. jún. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!