Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogy tisztítsam meg a falamat...

Hogy tisztítsam meg a falamat kíméletesen ezektől a 'foltoktól'? [KÉP]

Figyelt kérdés

Ezek NEM ceruzával lettek összefirkálva/karcolva. Próbáltam radírral,de nem jött le..

[link]



2013. júl. 27. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Vizes alapú volt a festék? Ha igen, próbáld meg egy kicsit (szvaccsal) feloldani és úgy eldörzsölni. Ha nem jó így, akkor újrafestés. Nekem zsákoktól lett ilyen. Ha eltüntetted, és ugyanúgy szeretnéd folytatni, ami miatt olyan lett, tegyél oda valami védőréteget, vagy valamit, ami védi a falat.
2013. júl. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanilyen a falam, mégpedig az ágyam mellett. Éjszaka szerintem nagyon rá szoktam mászni, és kidörzsölöm, vagy én nem tudom, azt sem értem tiszta ágyneműtől hogy lehet ilyen.. Amúgy én is csak annyit tudtam neki, hogy radírral ami lejött, a többi ott maradt, nem merem vizes kendővel, nehogy csúnyább legyen.
2013. júl. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kíméletesen át kell festeni. Ez a legegyserűbb.
2013. júl. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*legegyszerűbb.
2013. júl. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!