Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Erkélyre műfüvet szeretnék....

Erkélyre műfüvet szeretnék. Lehet valahogyan tisztítani? Kb.3-4 nm-re mennyiből jönne ki?

Figyelt kérdés
2013. júl. 29. 10:00
 1/7 TappancsMancs ***** válasza:
Gondolom porszívózással. Bár én lebeszélnélek róla, mert nagyon mű dolog és erkélyen meg még hogy fog egy fű mutatni? Nálunk járólapozva van és szupi.
2013. júl. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A szép holland műfűnek 5-6000 Ft négyzetmétere. Porszívó, vagy vízzel lepermetezed, vízáteresztőek általában.
2013. júl. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 TappancsMancs ***** válasza:
Erkélyen még a valódi fű is milyen már? :) Hát még a műanyag?
2013. júl. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem meg tök jó lenne:)Mini-mű-kert,ha már csak ennyi jutott:)Természetet idézné a hangulata.Köszi a válaszokat:)
2013. júl. 29. 18:38
 5/7 Dudás Miklósné válasza:
Nekem is volt tök jó és jól mutatot.Több évig rajta volt.én nem csináltam semmit lesöpörtem ,vagy porszivóztam.A leg olcsóbat ved meg mert nem fogod sajnálni ha tönkre megy az árát ki fogja szolgálni.Olyat vegyél ami kintre való.
2013. júl. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 falck válasza:
Nekem szintén volt.Nyáron nem forro.Télen is ott volt,semmi baja.Csak porszivoztam és lesepertem.4 évig tartott.Ajánlom.Elég az olcsobb,de nézd meg ,hogy mennyire suru és puha.
2013. júl. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 TappancsMancs ***** válasza:
Nekem is van és imádom, van kerti törpék is vannak 7 db. Nekem a szobában is ez van mert olyan fű szerű, jobb mint kirándulni mert az nehéz.
2013. júl. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!