Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Narancs szinű karácsonyfa...

Narancs szinű karácsonyfa diszhez melyik szin illik még? Arany? KInek milyen lesz a fája?

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 17:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Vagy szép smaragdzöld!
2009. okt. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Nekem arany és piros. Ebben hagyományos vagyok, nekem egy narancssárga-zöld inkább morbid és bevásárlóközpontos hangulatú, mint ünnepi.
2009. okt. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

Az a csokibarna és árnyalatai. Az úgy nekem nagyon teccik. De a zöld és narisárga is teccik. Én kb. 2féle színt szoktam a fára rakni. Nekem úgy teccik. Idén remélem sikerül gyögyházfehéret venni még, bár idén nem olyan lesz a fa, mert tavaly ezüstfenyő volt fehér és átlátszó, kevés kék dísszel.

Eddig van piros, arany, zöld, narancsos barnások, és régifajta vegyes díszek.

2009. okt. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
ezüst!!! az nagyon jól megy hozzá, és ünnepi :) az arany sztem abszolut nem nézne ki jól.
2009. okt. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%
Szép sűrű, plafonig érő normann fenyőt szoktunk venni, fehér és arany díszeink vannak.
2009. okt. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Piros + szalmadíszek nagyon szép. Tavaly nekünk fehér + zöld volt. Idén valószínű lila + ezüst lesz.
2009. okt. 27. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én abszolúte vegyesen rakok rá mindig mindent. Még gyerekkoromból is vannak díszeim, amiket én csináltam, meg minden éven jön hozzá valami új. A gyerekek is jobban élvezik, ha minden évben tehetnek rá valam újat, amit ők csináltak. Általában nagy fánk van, és kevés rajta az üvegdísz, de sok a papír, pattogatott kukorica, szalmadísz, műanyag gyöngyházfényes, csíkos, sütött mézeskalács, stb.
2009. okt. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Narancsszínhez én gyöngyházas fehéret (a legszebb ilyen árnyalatot a Kikaban láttam!) vagy pirosat tennék. A gyöngyházzal elegáns, a pirossal meleg, barátságos hatása lenne.


A mi fánk mindig hagyományos, "potyogós" és tarka-barka. Így szoktam meg még gyerekként. Igaz, hogy sokat kell takarítani, de nekem megéri. Finom illatos és csodálatosan csillognak a régi és az új díszek a szivárvány minden színében, minden elképzelhető formában.

2009. okt. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

Mi mindíg normann fenyőt veszünk és csak arany díszeink vannak. Szerettem volna mellé idén bordót venni, de olyan drágák, hogy nem lesz más csak az arany. De nagyon szép mindíg. Legalábbis nekünk és a hozzánk betérőknek mindíg tetszett eddig.


Amúgy a narancs színhez én is meleg csoki barnát, vagy ezüst színt tudnék elképzelni.

2009. nov. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk mindig piros-arany a karácsonyfa. Az olyan hagyományos.

Narancshoz én is zöldet esetleg ezüstöt tudok elképzelni.

2009. nov. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!