Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mivel lehetne feldobni az...

Mivel lehetne feldobni az ebédlőnket?

Figyelt kérdés

Most vettünk házat nemrég, eddig így sikerült berendezni, negatív vélemények kerüljenek! Olyan üres a székek mögötti fal, mit tehetnék oda? (Kék és citromsága az ebédlő)


[link]


2013. aug. 19. 15:54
1 2
 11/16 anonim válasza:
"kiskorában gyűjtötte a pénzt" najó azért ha valaki karácsonyra kap pénzt a nagynénijétől azt ne nevezzük már sajátnak, meg hogy megdolgozott érte...Jó neki, hogy van saját háza, de egyrészt ízléstelen, egy 5ezresből már sokkal jobb lehetne (terítő, kép, akár te is festhetsz fel valami egyszerűt temperával) másrészt sok gond lesz még vele így első látásra. Ügyes persze hogy dolgozott és nem szórta el de KIZÁRT hogy 18 évesen tök egyedül saját (nem örökölt, kapott...) pénzből megvett egy házat.
2013. aug. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a kérdés az volt, hogy mit lehetne a falra feltenni, mivel lehetne FELDOBNI az ebédlőt, nem pedig az, hogyan lehetne átalakítani teljesen (modernizálni) a helyiséget. Szerintem sincs semmi baj sem a székekkel, sem az asztallal, és a falmatrica sem ízléstelen.. Persze aki brazil szappanoperákon él, és csak a külsőségekre ad, az gondolom inkább felújíttatja a házát jó drágán, haszontalan cuccokkal csak hogy nehogy megszólják egyesek! Kösz, nem kérünk a felszíneskedésből és a feltűnési viszketegségből!
2013. aug. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

" mivel lehetne FELDOBNI az ebédlőt"


Linkeltem képeket és ötleteket is a falra.


Az pedig tényszerű, hogy egy szép ajtó, szép étkezőgarnitúra (amit szintén linkeltem olcsón), valamint a kályha eltakarítása esetén kifejezetten szép is lehetne.


Az a baj, hogy ami alapjáraton ronda, elavult, azt hiába díszítjük képpel és egyebekkel, a vak is látja, hogy csak kényszerkozmetika hogy elfedjük a hiányosságokat - szép a büdös életben nem lesz, csak ha az egész összecsengő, ízléses.

2013. aug. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

"Persze aki brazil szappanoperákon él, és csak a külsőségekre ad, az gondolom inkább felújíttatja a házát jó drágán, haszontalan cuccokkal csak hogy nehogy megszólják egyesek!"


Tévedsz. Van akinek az igényesség a környezetére BELÜLRŐL fakad.


Ha albérletben él az ember, az más kérdés, ott nyilván nem lehet kihajítani a tulaj tapétáját meg bútorait, de itt egy saját, megvásárolt házról van szó. Nem azért ügyelek a berendezés szépségére, kinézetére, hogy mások mit szólnak majd, hanem azért, mert szép és rendezett környezetben jobban érzem magamat, mint egy 50 éves kályhával és 30 éves menzaszékekkel körülvéve például.


Az meg a másik, hogy mi a házunk nagyrészét a két kis kezünkkel építettük, mert épp hogy nem akartunk nagy pénzeket kidobni. És egy szóval sem mondtam sehol, hogy nagy pénzeket kellene költeni, kifejezetten olcsó, minimáláron megoldható dolgokat ajánlottam elfogadható kivitelezésben. Mert aki vett már életében étkezőbútort, az tudja, hogy "jobb" bútorszériáknál a szék darabja, 30.000 és nem az egész szett. Ehhez képest pedig szép...


Azt pedig nem igazán tudom megérteni, neked mi felesleges egy nem 30 éves asztalon, de hát istenem. Magad is leírtad, hogy téged gyakorlatilag nem érdekel mi van körülötted, mert "külsőség"...

2013. aug. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
90%

Dejó szemed van, ha megmondod egy asztalról, hogy 30 éves. Attól, hogy nem egy modernebb darab, még lehet ilyet venni újonnan is egy üzletben, csak hogy tisztánláss... Meg különben is, kinek mi tetszik? Anyám megvett egy 3 részes ülőgarnitúrát 150ezerért, ami kifejezetten ronda és elég régimódi az árához képest (meg ahhoz, hogy új), inkább maradt volna a régi kanapé, igaz kicsit kopott volt, de 1000x jobban nézett ki még ígyis..

Egyébként meg ja, talán a milliárdosok 30ezer ftért vesznek egy széket, de képzeld, van olyan élethelyzet, amiben egy 10ezerft/szék is drágának számít.. ki ad ki székekre 50ezer ft-t?? plusz még egy új asztal megint 50ezer..cseréld le a kályhát, megint 50ezer.. ez kapásból 150ezer forint. Van olyan képzeld, akinek ennyi a havi fizetése, és nem hiszem hogy inkább bútorokra költené! És egy "kaki" asztalt is igenis fel lehet dobni úgy, hogy ne tűnjön annak, csak a "sz*rságát" próbáljuk eltüntetni. Ahogy fent írták, lehet egy új huzatot varrni rá, az asztalt akár átfesteni, a falat is (ahogy már említettük), akár az ajtót is... kreatívnak kell lenni, nem a pénzt verni.

2013. aug. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Akármennyire hihetetlennek tűnik, de saját pénzből van, mivel nevelőszülők neveltek óvodáskorom óta és amit kaptam árvasági az lett összegyűjtve a számomra. Engem nem tart el senki a mai napig, és egyetemre járok mellette dolgozom a párom úgyszint...csak kicsit unalmas már hogy lenézik az embert mert intézetis volt !!!! tudod van aki 30évesen is a szüleivel lakik és nagyon örülne ha lenne saját HITELMENTES háza, mert mondjuk a szülei házán is ott a hitel és 20évig csak a kamatot fizetik! Meg az élet nem mese habbal, nőjjetek fel.
2013. aug. 29. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!