Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Tudnátok ajánlani valami...

Tudnátok ajánlani valami különleges bútorrendszert?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani olyan egyedi bútorrendszert, ami nem elemes és nem is IKEA-s színvonal, ellenben könnyen szerelhető és átvariálható és ami még fontos, hogy ne csak egy helyiségben legyen használható. Mivel kicsi a lakásom, így kénytelen vagyok minden négyzetcentiméterét kihasználni! Előre is köszi a válaszokat!

2013. aug. 26. 13:57
 1/2 anonim válasza:

Szia! Tudnék ajánlani egy szuper céget, ami Szigethalmon található, és remek cuccaik vannak! Bármit alakíthatsz, és gyanítom olcsóbb, mint egy asztalos! Nekem is ez van a kecomban!!!!! Remek kiszolgálást kaptam a boltba, és felvilágosítást, mit, merre tegyek, hogy lenne nekem a legjobb! Ami meglepő volt, hogy emberként tekintettek rám nem pedig úgy mintha, egy zsák pénz lennék!!!!! Manapság ez nagyon ritka!!!!! Én nagykövete lettem ennek a boltnak, nem csak egyedi, és különleges dolgok vannak, hanem ami még fontosabb EMBERSÉGESSÉG!!!!


A bolt címe Szigethalom Dózsa György u. 26 web: www.krizobaltina.com mail: krizobaltinakft@gmail.com


A tel száma a tulaj hölgynek 06703314481!


u.i: Ha esetleg meg kellene tervezni a lakást, abban is tudnak segíteni! Tényleg nagyon profik! Ja és mindent megtalálsz egy helyen, ami a lakás belsejével kapcsolatos!!!! :)


Egy szó, mint száz SZUPER

2013. aug. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem ilyen össze-vissza rakhatós bútort nagyrészt egyedi gyártásra készítenek, az meg elég drága tud lenni. Mi helyhiány miatt azt találtuk ki a kisszobába, hogy olyan emeletes ágyat csináltatunk, aminek az alsó ágyrésze helyett íróasztal van alul, és ilyen panorámás az egész. Üzletekbe nem akartunk járkálni, mert ott úgy sincsenek ilyenek, helyette már vannak online tervezők. [link] - Itt tudtuk megtervezni, és még olcsón is kivitelezték a dolgot. Szerintem keresd fel őket, ha jól tudom foglalkoznak ilyen variálható bútorokkal is.
2013. okt. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!