Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » IKEA Beddinge lövas kanapéágya...

IKEA Beddinge lövas kanapéágyat néztük ki mindennapi használatra kanapénak és vendégágynak egyben vagy vegyünk inkább vmi mutatós nem ikeásat?

Figyelt kérdés
2013. aug. 28. 17:51
 1/2 anonim válasza:
Egy időben mi is nagyon odavoltunk az IKEA-s cuccokért, mert azt hittük viszonylag olcsó és jó. Pont a kanapévásárláskor mi is először elmentünk az IKEA-ba, de alig volt választék. Aztán kimentünk az RS-be, és lehidaltunk. Millió kanapé, az anyagokat variálhattuk kedvünk szerint, és olcsóbban megúsztuk, mintha IKEA-ban vettünk volna. A minőséggel is meg vagyunk elégedve.
2013. aug. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első: az ikeának nem is az a lényege, hogy millió színben és formában legyen. Ráadásul az olcsóság is csak a termékek kis részére jellemző, a legtöbb inkább középkategóriás, és van nem kevés kifejezetten drága is (pl. az ágyak között a többség az).


Az ikea egy designcsoport, egy kifejezett stílust képvisel, valamint a könnyen, otthon, egyedül összeszerelhetőség a profiljuk. Kb. ennyi a lényege. Még véletlenül sem az, hogy olcsón mindenféle formában és színben elérhető kínálatot biztosítsanak.


Na most a fent említett kanapét tekintve én is inkább máshol nézelődnék. Nekem volt ilyen albérletben, és szerintem minden, csak nem kényelmes aludni rajta, kanapénak meg minősíthetetlenül ronda.


Ha ikeás kinyitható ágyról van szó, akkor maximum ezek egyikét fogadnám el:

[link]


A választható matracosokból az összes ronda.

2013. aug. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!