Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szoba szín ötleteket szeretnék...

Szoba szín ötleteket szeretnék kérni?! Valaki segitsen! 15/L

Figyelt kérdés
2013. szept. 8. 15:41
 1/5 anonim válasza:
Az enyém karmazsin vörös, ezüst tapétafedéssel néhol.
2013. szept. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen színűek a bútorok, padló, nyílászárók, szőnyeg és egyéb textilek...? Általában véve a fehér mindenhez megy és könnyű később újrafesteni, ha koszos lesz. Ha sötétek a bútorok, válassz világos színt. Ha egyebekben kevés a szín és világosabb a padló és elég sok a természtes fény, akkor egy sötétebb szín is jó választás lehet. Nagyon élénk színeket (ha ilyesmihez ragaszkodnál) - pl. piros, pink, neonzöld... stb. - érdemes csak kisebb felületen alkalmazni.

[link]

2013. szept. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem a stílusodtól függ a leginkább, nem vagyok lakberendező szakember, de én is nemrég festettem. Amit én ajánlanék az a Héra falfesték gesztenye krém színe. Elsőnek kicsit sötétnek nézhet ki, de marhajó színe van, kicsit lilás beütéssel.
2013. szept. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szobafal színt aszerint kell választani, hogy mit fogsz utána feltenni. Ha antik dolgokat képeket akkor sötétebb színt ha sok sok minden napodról szóló képeket akkor cvagy fehér vagy halványzöld.


egyébként a legmegnyugtatóbb szín a világos zöld vagy világos okkersárga.


A nagyobbik unokám F.19 éves szobájának fal fehér valahol mert nem sok látszik belőle annyi kép van feltéve autókról, motorokról sóval mindről aminek motorja van.


A kisebbik unokám 14 éves lesz és zenei iskolába jár. Az ő szobáját fehérre kellett festeni, de kb. lentről számitva 120-150 magasságig világos kék és hullámzik mint a tenger hullámai-ezen futkosnak és felette a hangjegyek és a már nem használt és fényes számgép. kerek lemezek miközben a leghíresebb zeneszerzők (komolyzenei és könnyűzenei) fotói, egyik és másik oldalon pislognak le a falról.


szóval kérdező a szín legyen összhangba azzal amit a falra fogsz tenni. S legyen játékos ami mindig hangulatos és jól érzed magad benne.

2013. szept. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ha a szobát alvásra fogod használni(hálószoba),akkor a kék színt ajánlom a falra, mert az ellazítja az idegeket és elálmosít.

Ellenben ha a szobában "bulizni" akarsz,akkor a vörös a jó szín,mert serkenti az agyműködést és felpörget.

2013. szept. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!