Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Tekercsben kapható parafa...

Klopusz kérdése:

Tekercsben kapható parafa lapot szeretnék falra tenni. Milyen ragasztót használjak?

Figyelt kérdés

Lányom ágyához szeretnék 1 x 2 méteres parafa lapot ragasztani a falra. Milyen ragasztót használjak, hogy ott is maradjon, ne húzza le a saját súlya? A falon jelenleg festett tapéta van, nem sima felületű. Másik kérdésem: van értelme annak, hogy a vastagság növelése érdekében két rétegben tegyem fel a parafát?

Előre is köszönöm a segítséget!



#parafatekercs #parafa falra #parafa ragasztó
2013. szept. 9. 08:03
 1/2 anonim ***** válasza:

van építési ragasztó, festékboltokban kapsz (sziló szerű kivitel). de sztem a palmatex is megfogja, de egy darabig büdös lesz. festett tapétán nem tudom hogyan fognak, próbáld ki egy kicsi darabbal(ahol nem látszik), az a biztos.

sztem fölös a 2 réteg, így is kellemes meleg lesz, hacsak nem akarsz direkt hőszigetelni vele.

2013. szept. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat.


Nem hőszigetelni szeretnék, hanem olyan felületet szeretnék, amitre mindenfélét feltehet (képeket, rajzokat stb.) Azért gondoltam a vastagabbra, mert arra talán könnyebb rajzszögekkel rögzíteni a dolgokat.

2013. szept. 10. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!