Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan tudnám kidekorálni a...

Hogyan tudnám kidekorálni a szobámat ilyesmire? (Kép lent)

Figyelt kérdés

Szóval ilyesmi szobát szeretnék:

[link]

[link]

[link] (persze nem káddal a szoba közepén :D)

Csak az a baj, hogy nekem egy kihúzható fotelágyam van, valami ilyesmi: [link] , És ez az ablak alatt van, úgyhogy még annyira nehezebb megcsinálni. Bár kaptam egy ilyen képet: [link] Ez tetszik, csak még mindig nem hasonlít az én ágyamra. Másik meg, hogy a szekrényem nagyon nem talál az ilyen stílushoz, és sajnos nem lehet kicserélni :( Nem találtam róla képet. Egy világos-sötét fényes szekrény, jobban nem tudom leírni. :D

A falam fehér színű. A parketta világos: [link]

A plafonra is szeretnék valami dekorációt.

Hogy lehetne megoldani ezt? Lehetőleg ingyen, vagy nagyon olcsón.



2013. szept. 9. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A falat és a szekrényt le tudod magadnak festeni, és festesz rá olyan mintát amilyet csak akarsz.

Az bútoraidat is tologasd át.

Turkálóban, vagy apródon, vaterán találsz olcsó függönyt vagy méterárút, abból varrhatsz magadnak díszpárnát, ágytakarót, sötétítőfüggönyt, kis szőnyeget az ágy elé.

Képkeretet, tükörkeretet, lámpabúrát csinálhatsz otthon magadnak maradékokból, újrahasznosított anyagokból, rengeteg ötlet van a neten.

2013. szept. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Ja, és a Te fotelágyadról nem jó a link, ezt nem tudtuk meg milyen :(
2013. szept. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Biztos van otthon egy befőttes üveg, és a nagyinak egy régi nem használt csipketerítője, máris megvan belőle az első kiegészítő

[link]

2013. szept. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

De a meglévő lámpabúrára is ráteheted

[link]

2013. szept. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Papírból kivágsz falminta sablont, és olyan mintát festesz a falra, bútorokra amilyet akarsz.
2013. szept. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja és épp ma láttam facebookon egy technikát, bútorra, üvegre csipkefüggönyt kell tenni, fetéksprayvel lefújni, és a minta ott lesz a bútoron, tök jól néz ki
2013. szept. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A csipkés befőttes üveges ötlet nagyon jó!
2013. szept. 9. 20:08
 8/10 anonim ***** válasza:
56%

De nehogy a nagyi csipketerítőjéből csináld!!! Az kézimunka, érték!

Méteráruboltban lehet kapni befőttnyi széles csipkeszalag, nagyon szépek, pár száz forintból kijön egy rakat befőttesüvegnyi.

2013. szept. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Fentebb a csipkés válaszadó, kicsit el van tévedve a lámpabúrával is. Azt pedig lufi és ragasztó segítségével készítjük, lámpaernyőt (állólámpára, pedig keret és ragasztó közreműködésével.
2013. szept. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez is olcsó, zománcfesték kell hozzá:

[link]

2013. szept. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!