Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen ágyat és matracot és...

Milyen ágyat és matracot és honnan érdemes vásárolni?

Figyelt kérdés

Ikea -ból érdemes ágyat és matracot venni?


Vagy célszerű inkább valami minőségi tölgy vagy bükk ágyat és speciális matracboltból a matracot.


Leginkább magasított ágy lenne jó, 60cm magasan 140*200 méretben.


Valakinek pozitív tapasztalat?


Volt dormeo matrac de az 5 év alatt teljesen használhatatlan lett. Az elején jó volt de megadta magát. 80eFt volt akkor.



2013. szept. 17. 04:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen valamilyen erős vastag anyagból készült minőségi ágykeretet és rácsot javaslok. Én a Jysk-ben vettem ezeket és nagyon gagyit sikerült kifognom. Bár az ára is olyan volt. Az ágykeretet meg kellett erősítenem, mert egy éjszaka egyszerűet beleesett az ágyrács velem együtt. :) Az ágyrácsnak a lécei pedig pár év után eldeformálódtak a súlyomtól. Nekem egy Billerbeck latex matracom van, ez viszont nagyon bevált. Több mint 6 éve nyomom már 110 kilóval és semmi baja.
2013. szept. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ágykeretet anno a Retz-ben vettük ami elég gyengének tűnt és nem volt drága,de még mindig bírja.Ennek 6 éve.A matrac Dr.Dream matrac,memória habos amin 4 cm memória van,akciós volt és imádjuk.Elég jó minőségű erős matrac mert a párom 112 kg.Jól bírja még egy kis süllyedés sincs rajta.
2013. szept. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Milyen matracot érdemes venni? Max.80. 000 ft-ot szánok rá /120X200-as méret/ A DORMEO OCTASPRING 6000/memóriahabos, habszivacsrugós/ matracot néztem ki. Van valakinek tapasztalata erről a matracról?
2013. szept. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!