Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Meg tudná mondani valaki,...

Meg tudná mondani valaki, hogy a konyhában mennyire válik be egy fa munkalap? Milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Légyszi azok írjanak,akiknek tényleg volt/van a konyhájában ilyen és mondjuk 2 naponta főzni is szokott.Már olvastam ebben a témában hozzászólásokat,de sajnos értelmes választ nem találtam.

#konyha #fa munkalap
2013. szept. 19. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Mit értesz fa alatt. A mai konyhákban 99%-ban Bútorlap, munkalap van.És 100%-ban jó. Sőt Szuper jó. 1001 féle db. Vagy más valamire gondolsz ?

[link]

2013. szept. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat,de sajnos egyáltalán nem erre gondoltam.Ha jól olvastam a linket,ezek a munkalapok a szokásos "akármilyen mintás" lemezzel bevont faforgácslapok.

Én a fát fának értem,egy darab hossztoldott,ragasztott,csiszolt munkalap,valamilyen felületkezeléssel.

Nem egy laminált bútorlapra gondoltam.

2013. szept. 19. 18:02
 3/7 A kérdező kommentje:

Ha erről az oldalról kellene választanom,akkor erre gondoltam.Szintén felületkezelve.


[link]

2013. szept. 19. 18:05
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ikeás tömörfa lapom volt, de nagyon utáltam. Egyrészt baromi nehéz tisztítani, másrészt, véletlenül ráraktam egyszer egy forró lábast, megégett a fa, csiszolhattam fel géppel az egészet. Soha többé fa munkalap.
2013. szept. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekünk már a második otthonunkban van fa munkalapunk.

Nagyon szeretjük. Szerintem a lényege a lakkozás.

A vizes bázisú lakkok nem váltak be.

Legjobban a csónaklakk bírja a strapát, csak nagyon lassan száradt/keményedett meg.

2013. szept. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Macerás. Egyébként, utcsó, a hőt a lakk sem bírja. Felpattogzik.
2013. szept. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy csak most válaszolok, de nem néztem errefelé egy ideje.

A lakk nálunk azért is bírja a hőt, mert nem találkozik vele. A tűzhely nálunk kb. 3 cm-ert ki van emelve, magasabbra, mint a konyhapult. (mert nem tudunk görnyedni a derekunk miatt)

2013. okt. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!