Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Yankee Candle vélemények?

Yankee Candle vélemények?

Figyelt kérdés
Szeretnék végre néhány valóban illatozó illatgyertyát venni, erről pedig még nem hallottam rosszat :)

2013. okt. 1. 23:41
 1/6 A kérdező kommentje:

sziia!

én ma mentem el a boltba, és nem tudok róla rosszat nyilatkozni.

nem azt mondom, hogy mindegyik illat jó (sem azt, hogy rossz, mert ugye ízlések és pofonok), de annyira hangulatos maga a kis üzletecske, végtelenül kedves az eladó, nincs tömeg (összesen én voltam és a barátnőm), nyugodtan lehet nézelődni, taperolni, szaglászni, bármit.

Rendelésnél is ugyan ez a helyzet, az fb-oldaluk gyorsan válaszol, kedvesek és segítőkészek - annyit viszont mondanék a rendeléssel kapcsolatban, hogy vigyázz!


Néha kissé csalóka lehet az ott leírt illat ahhoz képest, ami várni fog rád. Például a November Rain-re ígérik, hogy borostyán-csípős levegő-nedves falevelek, erre pontosan olyan illata van, mint apukámnak fürdés után, mikor megölel :) Ennek ellenére imádom.

Főleg igaz ez a karácsonyi illatokra (nekem a legtöbb kifejezetten taszító volt, ellenben a Red Apple Wreath, Kitchen Spice és Home Sweet Home aranytrió lett az, amire azt mondom, hogy úristen, nincsenek meg a karácsonyi ajándékok, és nem hiszem el, hogy még csak október van), az ősziesek legtöbbje friss és férfias illat (a Blissful Autumn egy az egyben körtekompót), meg... végigszaglásztam szinte az összeset, szóval kérdezz nyugodtan. Vagy menj el, ha van rá lehetőséged, mert csoda az a bolt :D

2013. okt. 11. 22:03
 2/6 anonim válasza:
100%
Most akkor te ezt megválaszoltad saját magadnak? :D
2013. okt. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
többedjére futok bele ebbe a kérdésbe, és a kérdező saját válaszába, igaz 5 éves, de akkorát röhögök rajta mindig...eszméletlen :D
2018. máj. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Utolsó, ezt én is írhattam volna 😂 Én meg most azon röhögök, hogy ugyanazon röhögünk mindketten. Na majd pár év múlva visszatérek a kérdéshez én is 😃 minden évbe megtalálom ,és szakadok. Jó ,hogy nem vagyok egyedül ezzel.
2020. márc. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sziasztok! Én most vagyok itt először.
2020. jún. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Na jó én most futottam bele ebbe a kérdésbe így hajnali 1-kor de ez hatalmas :D:D:D
2021. jún. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!