Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol lehet ilyen konyharuhatart...

Hol lehet ilyen konyharuhatartót venni vagy rendelni?

Figyelt kérdés

Kaposvári vagyok, de budapesti bolt is érdekelne.


Egy ismerősömnél láttam ilyen konyharuhatartót évekkel ezelőtt, és azóta szeretnék venni. Ő a Lidlben találta egykor, de azóta akárhányszor kerestem, nem bukkantam rá.


A KIKA-ban sem tudtak segíteni.


[link]



2013. okt. 9. 13:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ebayen egész biztosan van.


De ha rendelni nem akarsz, akkor háztartási és konyhai boltokban nézz utána, valamint az Ikeában pl.


De egyébként ha nem fontos hogy akasztós legyen, akkor ilyesmi sínt is szerelhetsz fel:

[link]

2013. okt. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Jaj, hülyeséget írtam! Az IKEÁ-ban nem tudtak segíteni. A Kikában még nem próbáltam.


És fontos, hogy akasztós legyen, de köszi a választ. :)


Az Ebay-t még nem mertem "betámadni", de ha nem jön másik válasz, akkor lehet, hogy nekiveselkedem.

2013. okt. 10. 09:18
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi pedig pont felfúrhatós törölközőtartót kerestünk, és sok ilyen akasztós kijött, 1-2 euró :)


Mondjuk én rendszeresen ebayezem, nem kell félni attól :)))

2013. okt. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem félek az ebay-től, illetve az online vásárlástól, de Ebay-en csak PayPallel lehet fizetni, nem? Na, azzal nem boldogultam, mikor próbáltam. :)
2013. okt. 11. 13:38
 5/11 anonim ***** válasza:
A férjed 10 perc alatt csinál egyet.
2013. okt. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Miquel! A férjem?! Pasi vagyok és nőtlen!!!!! :D :D :D
2013. okt. 23. 09:28
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez jó volt :D:D:D
2013. okt. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Ez esetben a szomszédasszony férjét javaslom. :D
2013. okt. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na most tudom én, hogy úgy hangzik, mintha kekeckedni akarnék, de egyébként két szingli csaj között lakom. :P És amúgy egy garzonlakásokkal teli társasházban, így még abban sem vagyok biztos, hogy bármelyik szomszéd vállalná efféle munkálatok elvégzését a szoba sarkában. :D
2013. okt. 24. 12:16
 10/11 anonim ***** válasza:

Én továbbra is az ebay-t javaslom :D


De lehet mindjárt jön Miquel és azt mondja, hogy akkor a szembeszomszéd urát kérd meg :D

2013. okt. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!