Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Nem illik a szőnyeg a szobámho...

Nem illik a szőnyeg a szobámhoz! Milyen színűt vegyünk? (többi lent)?

Figyelt kérdés
szerintem azért leírom h h néz ki hátha segít.. a fal le van festve vörösre és van rajta egy ilyen fehér csillogó csík. van két szekrényem mind a kettő teli van színes poszterrel. az író asztalom zöld, és van egy emeletes ágyam. a földszinti része citrom sárga és kék virágok vannak rajta + egy csomó színes plüss. a felső része rózsa szín.ja meg az ajtómon is van egy nagy poszter Adele-ről. és most jöjjön a szőnyeg... SZÜRKE!!! szerintem nem illik ehhez a sok színes cucchoz. szerintetek milyen színű lenne jó ?
2013. nov. 6. 19:07
 1/2 anonim válasza:
Ha tényleg ennyire színes a szobád akkor én azt mondom vegyél élénkzöldet vagy élénksárgát.
2013. nov. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szerintem sem illik oda a szürke.szerintem citromsárgát vegyél,esetleg narancsot,de mondjuk az meg a vörös falhoz nem passzol.;)
2013. nov. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!