Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ilyen ifjúsági szekrénysort...

Ilyen ifjúsági szekrénysort hol tudok vásárolni?

Figyelt kérdés

Elég kicsi a gyerekszobánk, egy ilyen praktikus kis szekrénysor viszont éppen beférne! Megvásárolnánk újonnan, de nem tudjuk ki gyártja ezeket a szekrénysorokat:

[link]

Ez a használt is érdekelne, de nem tudom felvenni a kapcsolatot az eladóval, mert már nem aktív a hirdetés. :( Mondjuk, lehet, hogy ez el is kelt.


2013. nov. 10. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ahány szoba, annyi féle, de egyébként szinte bármilyen bútorboltban lehet kapni ifjúsági bútorokat. Ez szerintem egy egyedi gyártás, nem láttam még hasonlót.

Anno a miénk úgy készült, hogy a szüleink bementek egy bútorboltba, elmondták mennyi helyük van és mit szeretnének és elemekből összeállíttatták, illetve volt egy speciális adottsága a szobánknak, arra a részre külön elemet gyártattak le. Ez viszont piszkosul drága.

Érdemes körbekérdezni a helyi bútorboltokban és elemes terméket választani, mert ez kicsit olcsóbb, majd összeállíttatni az igényeiteknek megfelelően.

Később költözés során is jól jött, mert szétszedhető, így az elemeket más elrendezésben felhasználhattam, amíg otthon éltem.

2013. nov. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2013. nov. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi!

Igen, az egyedi lenne a legjobb megoldás, ötleteim is lennének, de horror áruk van.:(


Ez teljesen biztosan sorozatgyártott szekrénysor, láttam másnál is eladót, pontosan ilyet:

[link]


[link]


Klassz lenne megtalálni a gyártót.

2013. nov. 10. 15:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez nem teljesen ugyanolyan, mint az általad linkelt, de hasonló. Talán tud némi infóval szolgálni a gazdája:

[link]

2013. nov. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. nov. 11. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!