Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A textilbőr ülőgarnitúra...

A textilbőr ülőgarnitúra mennyire tartós?

Figyelt kérdés
Ülőgarnitúrát szeretnénk vásárolni, de a különböző használt oldalakon látom a fotókat ,hogy 2 évesen már mennyire kopott és csúnya. 170 ezerért szemeltük ki a garnitúrát, de ha 2 évet bír akkor szerintem nem éri meg. Válaszokat várok akinek ilyen anyagú ülőgarnitúrája van, mennyire van megelégedve vele.

2013. nov. 17. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen volt nekünk is. Ha teszel rá huzatot vagy rosszabb esetben plédet, megóvhatod. Azt ne kérdezd meg az eladótól, hogy mennyire tartós, mert azt fogja mondani nagyon.
2013. nov. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyébként a hideg árt neki? Mert a nappalink jelenleg fűtetlen.
2013. nov. 17. 12:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom. Azért írtam, hogy takard le, ez valamennyire felfogja a hideget. Egy biztos: ápolni kell, karban tartani, mert kirepedhet, és drága a kárpitos.
2013. nov. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

műbőr. hideg, drága, tönkremegy pár év alatt.

Ha takargatod minden szirszarral, akkor mi értelme? Vegyél rendes bőrt, az csak hideg lesz télen, és ugyanannyi macera lesz vele, de sokáig. Ezek eladásra készült dolgok. Műbőrnek hokedlin a helye.

2014. febr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Műbőrön mi kerül 170ezerbe???

Max egy lepukkant panellakás étkezősarkába való, nem pedig egy igényes nappaliba.

2014. febr. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekünk van egy textilbőr sarokkanapénk, most 11 éves, és úgy két éve látom hogy kopottas. De nagy a család és sokat használtuk, sosem volt takarva.

Újrakárpitozása úgy 120000 lenne, még nem tudom.

Szóval annyira nem gáz, de tény hogy a bőr az elegánsabb.

2014. febr. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A hideg igenis árt neki. Nekem fekete műbőr (textilbőr) forgószékem van... Nagyon jól néz ki, de ha nem ápolod úgy járhatsz, mint én. Ugye ez rendszeresen van használva, sajnos lepereg róla a bőr, megrepedezik és egyszerűen a fekete bőr lepereg... itt ott olyan, mintha lyukas lenne, vagy hiányozna a székből egy-egy darab, pedig csak a bőr pergett le... Viszont rendkívül kényelmes.. :)
2014. febr. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!