Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Vásárolt már valaki Noby...

Vásárolt már valaki Noby gyerekágyat? Mi a tapasztalatotok, mennyire masszív? Láttam, hogy egy osztrák cég árulja itt nálunk. Kaptatok számlát? Van rá garancia?

Figyelt kérdés
Szeretnék gyerekágyat venni, de mindenképpen olyat, amit megbízható, masszív és számlát is kapok hozzá és garanciát is, mert sosem lehet tudni.
2013. nov. 23. 19:12
 1/3 katamami válasza:
Én nem vennék olyan helyről, ami nem magyarországon van bejegyezve. Mi van, ha sérült, vagy ha bármilyen problémád van? A garanciát tőlük kellene megkérdezni. Számlát meg magyart biztos nem adnak, hiszen a cég nem is magyar, valami kisvállalkozó ausztriában egy kis faluban bejelentve.
2013. nov. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekünk van szerencsénk hozzá. Vékony bútorlap, az élvédő 6 hónap után elvált, ajánlani nem tudom. Amilyen olcsó, olyan is sajnos.
2014. márc. 26. 22:09
 3/3 anonim válasza:
Mi vettünk a gyereknek, és szálmát is kaptunk róla. Előtte felhívtuk az ügyfélszolgálatot és készségesek voltak. Kérdeztük a garanciát és közölték, hogy természetesen van rá, hisz teljesen hivatalosan árulják.Egyébként a Babynoby Kft. magyar cég, a számlán is ez szerepel. (Kapuvár) Az ügyfélszolgálaton magyarok vannak és a szám is magyar. Nem prémium márka az biztos, de az árát megérte, matraccal együtt és ingyenes szállítással kaptuk! Addig kitart, amíg nagy ágyat veszünk a gyereknek, most meg pont jó a 160 cm-es.
2015. aug. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!