Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Tapasztalat szalag függönnyel...

Tapasztalat szalag függönnyel kapcsolatban? Használtok még mellé rendes függönyt is? Milyen a tisztítása? Jól besötétít?

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 14:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és az ára megfizethető? :)
2009. nov. 20. 14:31
 2/4 anonim válasza:

Szia! nekem a szüleim csináltattak maguknál,csak az van,nincs másik függöny.nem régóta van,így a tisztításról nem tudok nyilatkozni.És szerintem nem sötétít eléggé,a kisszoba keletre néz,és nyáron tök világos van.bár ők elég világos színt választottak.

Nekem nem tetszik amúgy,szerintem irodás nagyon,a hivatalokban van ilyen,de oda meg pont jó.

2009. nov. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Irodába való.A láncok miatt az ablakot csak akkor tudod kinyitni,ha teljesen elhúzod.szerintem tisztíthatatlan.
2009. nov. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En az eloszobaba csinaltattam, de mashova nem raknek mert olyan, mintha egy irodaban lennel.A sotetites attol fugg, hogy milyen a szine, az enyem kek es eleg jol sotetit.Fuggony nem kell melle, mert o maga is fuggony, amugy az egyik szomszednak fel van rakva egy ablakra a fuggony is meg a szalagfuggony is, pocsekul nez ki.

Le szoktam szedni a szalagokat es mososzeres vizben koromkefevel atsurolom, de kell vigyazni, mert ha nem olyan jo minosegu anyagbol keszult akkor a szele kifoszlik.

2009. nov. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!