Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Tudtok nekem olyan oldalt...

Tudtok nekem olyan oldalt mondani, ahol lakberendezéshez találok ötleteket? Ha igen, ezt lécci tegyétek meg!

Figyelt kérdés
Most fogunk költözni, és fogalmam sincs, hogy nézzen ki a szobám. Nagyon izgulok, mert végre saját szobám lesz, eddig a tesómmal voltam egy szobába. Ígyhát szeretném ha jól nézne ki a szobám. Segítségeteket előre is köszi!!!!!!XD

2013. dec. 18. 16:13
 1/2 anonim válasza:

Szia! Én ezeket ismerem:


[link]


[link]

2013. dec. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dreigang válasza:

Ha beütöd: interior design / képek, az elég lehet. Amennyiben konkrét berendezést keresel: IKEA (ha valaki tud jobbat ilyen áron, az szóljon!:-)).

Profik véleményére vagy kíváncsi: vedd igénybe lakberendező segítségét, mert akár csak tanácsadással - és a díjával együtt is - jobban járhatsz anyagilag is.

2013. dec. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!