Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen festményeket tudtok...

Milyen festményeket tudtok ajánlani egy legénylakásba?

Figyelt kérdés

Hasonló stílusú mint ez.

[link]



2013. dec. 26. 19:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Legénylakásba tök felesleges a festmény. Csak eggyel több kacat, amin megül a por és takarítani kell, ha meg beköltözik a barátnő/menyasszony, úgyis kihajítja, mert nem fog neki tetszeni. :P
2013. dec. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Abban a szobában tök jól mutatnak azok a képek, képzeljed el nélkülük, kicsit üres lenne és befejezetlen. Ilyen jól passzol.
2013. dec. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Picasso, Dalí, Miró
2013. dec. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mona Lisa.
2013. dec. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm:) és megkérdezhetem hogy ezek amik a képen látható festmények, milyenek?
2013. dec. 27. 09:16
 6/13 anonim ***** válasza:

Bazári, úgynevezett törzsi, ill. afrikai törzsi képek.

Kifejezetten gagyi. Az ilyen stílusú képeket nagyon kevés szobában tudom elképzelni, ahol nem ötlettelenségről árulkodik.

Ha legénylakás, akkor gondolom, néha lányok is felmennek, egy intelligens lány pedig sokkal többre értékel bármilyen más képet. Ez a törzsi kb a '90-es években volt divat, nálunk nyugatabbra, de már akkor is gáz volt. Ötlettelen, stílustalan.

2013. dec. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Most látom, van még 2 portré, ill. ugyanaz, csak az egyik a másik inverze. Ezekben már több a fantázia, kubista irányzat szerint készültek, egyáltalán nem passzolnak a már említett törzsi utánérzéshez. Gondolom, szín szerint válogatták össze.


Mindenféle képet találsz a vaterán, nagyjából 1-1000 forintért. Nem remekművek és/vagy nem eredetiek, de van mindenféle.

2013. dec. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
És esetleg ilyen képeket ( a fejekhez hasonlót ) hol tudnék találni neten? milyen kulcsszóval?
2013. dec. 27. 10:43
 9/13 anonim ***** válasza:

Néztem neked a vaterán, de most nem találtam ehhez hasonló portrét.

Viszont Salvador Dalí képei között szerintem van egy-kettő, ami talán neked is tetszik: [link]


Egyébként a keresőszavak: női portré, modern, kubista, minimalista,profil


Ha mindenképpen ilyet szeretnél, kérj fel egy (közepes)festőművészt a neten, agy egy barátot, aki ügyesen rajzol. Vagy próbálkozz meg vele te. Üres, feszített vászon (2000 ft/db), akril, vagy olajfesték kell hozzá.

2013. dec. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm szépen :)
2013. dec. 27. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!