Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színű sötétítő ill....

Milyen színű sötétítő ill. drapéria illik ehhez a függönyhöz?

Figyelt kérdés
A függöny tiszta fehér de az alján kb 30cm-es magasságban kék virágok vannak amiknek a száruk zöld.
2013. dec. 27. 15:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Konyha-étkezőről van szó, ahol a székek kék kárpitosak illetve a kanapé drapp színű.
2013. dec. 27. 15:48
 2/5 anonim ***** válasza:
Feltételezem a kék virágok hangsúlyosabbak mint a zöld szár. Így színben hasonló kék sötétítőt választanék.
2013. dec. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát úgy egyformán feltünő a kék meg a zöld szín. Először én is a kék sötétítőre gondoltam de aztán meg inkább valami semleges színre mondjuk bézs, krém vagy ilyesmi...nem tudom ezért kérek tanácsot.
2013. dec. 27. 16:18
 4/5 anonim válasza:
A fal színe is fontos. Az én hálóm: kék fal, drapp ágytakaró és drapp-kék rongyszőnyeg. fehér alapon bézs-kék-barna függöny. A sötétítőm drapp lett, így nagyon jól mutat, mivel nincs túl sok kék, de nincs is elnyomva. (a kék erőteljesebb szín, ezért ha több a drapp, akkor is jó :))
2013. dec. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A fal színe halványsárga.

Most nem tudom semleges színű legyen vagy kék( a kék virág ill. a kék kárpit miatt) szerintetek?

2013. dec. 27. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!