Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mi baja van a gyertyáknak?

Mi baja van a gyertyáknak?

Figyelt kérdés
Csináltam anyukámmal gyertyákat, vettem hozzá kanócot, és viaszt. Egy csomó barátnőmnek azt adtam és múltkor amikor égettem otthon elkezdett pattogni, most meg nem tudom meggyújtani a kanócot... Egyik barátnőm meg mondta, hogy neki nagyon kormozott, vagy hogy mondják.:D Szóval mi lehet a probléma?:OO Nagyon megijedtem, mert adtam néhány embernek..:/

2013. dec. 27. 21:08
 1/5 anonim válasza:

jujj. fogalmam sincs. de ez milyen már?:D

lehet a kanóccal van valami..pfff..

2013. dec. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja igen, szerintem is... De ez most annyira rossz érzés..:( Szerinted szóljak nekik, hogy ne égessék a gyertyát?:O
2013. dec. 27. 21:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet nedves a kanóc?

Színezted a viaszt?

Ez a két lehetőség jutott eszembe.


Nem valószínű, hogy bármi gond legyen belőle.

2013. dec. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha pamutfonál, akkor az égne. ha kormt, akkor műanyag van a dologban. vagy a kanóc, vagy a viasz anyaga, esetleg festéke
2013. dec. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ja. szólj nekik, hogy vigyázva égessék...mert sose tudhatják, hogy épp mi vár rájuk, mikor meggyújtják..;)
2013. dec. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!