Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen tippeket tudtok adni...

Milyen tippeket tudtok adni hogy ne szabadoljon el a "kupi" a szobámban?

Figyelt kérdés
takarítani szeretem, meg is csinálom minden héten minimum egyszer, de valahogy mégis mindig rendetlenség lesz..milyen tippeket tudtok adni hogy rendet tartsak? nem a takarítás, hanem hogy napi dolgokat csinálni hogy ne legyen kupi
2014. jan. 17. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Kupi mindig lesz:D Csak az a nem mindegy, hogy tisztaságban van kupi, vagy koszban:D
2014. jan. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kosz nincs arra kényes vagyok. gyakran porszívózok port törlök stb. csak rendetlenség van...
2014. jan. 17. 14:20
 3/8 anonim válasza:

Jelölj ki minden cuccodnak egy-egy fiókot vagy fakkot, és ha nem kell, tedd oda azonnal. Lehet olcsón kapni színes kartonpapír dobozokat, ezek mutatósak és a célnak megfelelnek.


Személy szerint én minimalista vagyok, a lehető legkevesebb holmim van, így nem tud rendetlenség lenni :D

2014. jan. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dobj ki mindent .
2014. jan. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha a furdoben kiveszed a polcrol a dezodort ott helyben fujd be magad es tedd vissza. Ne kezdj el kolbászolni a szobád felé és mire befujod magad már ott vagy és mondjuk az iroasztalra teszed le. Amikor ruhát váltasz rögtön szelektálj.Ami szennyes azzal kifutsz a furdobe es a kosarba teszed,ami jo azt osszehajtod es elteszed.

Nekem van ket cipos dobozom abba aztan minden bele van b.a.s.z.v.a,de legalabb egy helyen vannak XD. A doboz elé járulok,ha koromlakk lemoso kell, fogkrém,hajcsat,gyertya,spray,szemfestek,csoki,ecset,gyertya,zsirkréta és a többi XD Es rendszerint hasznalat utan ugyan oda "rakom" vissza.

2014. jan. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na mi ezeket nagyon egyszerűen oldjuk meg: dekoratív kosarakkal. Pl. abba dobáljuk a ruháinkat (a nem feltétlenül koszos, egyszer viselteket), mosás előtt kiválogatjuk. A tusfürdők, samponok, balzsamok külön kosárkákban vannak, a sminkek, dezodorok is...

Papírok aktákban...

Az előszobában a sapkáknak, kesztyűknek, sálaknak is van kosárka...

A levelek egy zárható bortároló dobozba mennek, és havi 1x átfutjuk az előző haviakat, addig sem hevernek mindenfele...



Így gondolom:

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. jan. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg mindig visszatenni a helyére amit elővettél, akkor nem lesz körülötted kupi!Én legalábbis igy csinálom és hozzám bármikor jöhet bárki mindig rend van!
2014. jan. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindent vissza kell tenni a helyére használat után.

Ne gyűjtgess felesleges holmikat. Én negyedévente átnézem a fiókokat, polcokat, sok minden összegyűlik feleslegesen.

2014. jan. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!