Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Budapesten belül ismertek egy...

Budapesten belül ismertek egy megbízható és olcsó asztalost, aki szép konyhabútort tudna készíteni? Egy-két ajánlatot már bekértem, de olyan árajánlatokat kaptam, ami abszolút megfizethetetlen számomra!

Figyelt kérdés

2014. febr. 2. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Menj el az IKEA-ba és vegyél ott bútort. Magadnak össze tudod rakni.


Ennél olcsóbb nem lesz.

2014. febr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

persze csúcsminőség minimális áron. könyörgöm, hol élsz te? ja, igen, Bp-en! nos, tudhatnád hogy itt sokkal drágábbak a termékek és a szolgáltatások mint egy kis faluban.


az én konyhabútorom 500e ft volt gépek nélkül, és ez csak egy egyszerű, átlagos méretű konyhába kellett, bútorlapból készült. annyi benne a speckó hogy vannak egyedi megoldások, és a pult megvilágítása is benne volt az árban.

2014. febr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 lőrinc vik ***** válasza:
Mint asztalos, azt kell mondjam, ha nem tudod megfizetni, azt amit ajánlanak, akkor két megoldás létezik, ha hosszútávban gondolkodsz és úgy-ahogy használható bútort szeretnél. Vagy tényleg megveszed az IKEAt (annál olcsóbbat még nem láttam olyat, ami bútornak nevezhető, nem is javaslom egyiket sem) és amit tudsz összeraksz belőle és csak arra hívsz szakembert, hogy a pultot bevágja. Vagy keresel egy kreatív, ügyeskezű nyugdíjas bácsit a közelben, aki olcsón csinál Neked valamit. Sajnos tényleg nem lehet ma az átlegember pénztárcájából JÓ bútort készíteni. A bútorlap is olyan drága már, hogy ahhoz képest mennyire nem való emberi környezetbe, egyszerűen nem éri meg.
2014. febr. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

én egy sarok konyhát állítattam össze egyedi elemekből (1,7 és 2 méteres)


nekem 200ból megvolt a bútor.


jó volt, hogy a saját elképzelésemet lehetett összerakni, nem kellett másét elfogadnom.


a gyártás majd egy hónapba telt, de sztem megérte várni az egyedisége miatt.


a beszerelés gyönyörűen precízen sikerült.


érdemes legalább megkeresned őket, mert ingyen készítenek 3D-s tervet és árajánlatot.



marlax.hu



üdv

2014. márc. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gyulabutor válasza:

Fontos kérdés és kevés a komment.

Szerintem szép konyhákat minden asztalos tud készíteni és az elemes bútorok is nagyon szépek.....de meddig lehet használni? meddig szeretném használni?

Az elemes bútorokat (tömegcikkek) hamarabb lecserélik mivel hamarabb el is használódik (az én tapasztalataim szerint).Kivetítve hosszútávra, 3x cserélhetnék le az elemes bútorokat mint ha egy megbízható korrekt asztalossal megcsináltathatták volna.....de nem teszik mert 2 évente megint gyűjteni kellene új konyhára és anyagilag sem megengedhető, így hát marad a régi amit csak elviselnek hosszútávon, és kezdődik a barkácsolás.

A kérdés, hogy nagy elemes bútorgyártóknak kiadom a pénzt 3x + 3x fuvar + 3x összeszerelési költség,

vagy egy olyan bútorra amit elképzeltünk,olyan színvilággal amit mi szeretnénk, olyan minőségben ahogy a mi pénztárcánk engedi.

2016. jan. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!