Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Vásároltatok már matracot...

Vásároltatok már matracot úgy, hogy aztán kiderült mégsem kényelmes? Mi lett vele?

Figyelt kérdés

Vásárolunk éppen matracot és elég nehéz döntés melyik legyen, csakúgy mint a két külön, vagy egybe.

Szóval ami az üzletbe pár percig ok, az mi van, ha otthon egy hét vagy pár nap után tuti mégsem jó?

Jártatok így mi lett végül?


2014. febr. 5. 05:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Vettem rugós matracot, de nem tetszett. Visszavittem, és mivel kellett más is ezért levásároltam az árát, de a pénzt is választhattam volna.

Nem régen is vettem két matracot a törököktől, ők 100 napig kicserélik ha nem kényelmes.

2014. febr. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor remélhetőleg több nagy matracárusító boltban is lehet rá lehetőség.

Ritkán vesz az ember matracot, nehéz pár perc ráfekvésből megítélni vajon egész éjszaka milyen lehet.

Régen nem volt gond volt egy féle azt kész :) most meg a sok frinc franctól ki tudja jó lesz-e.

De várok még tapasztalatokat.

2014. febr. 5. 10:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha matrac üzletben veszed akkor nem fizetik vissza az árát mert kipróbáltad max visszacserélik,de azt is jóindulattal.Ha az interneten vásárolsz látatlanba akkor 8 napig indok nélkül vissza kell hogy vegyék és választhatsz vagy az árát vagy kicserélik.Ez minden interneten vásárolt termékre vonatkozik,mert nem látod mit veszel,de szerintem jobb is, mert kipróbálni minek ha nem aludhatsz rajta egy éjszakát.Akkor tudod igazán megítélni ha alszol is rajta,mert csak ráfeküdni elég csalóka,igaz meggyőző,de szerintem nem jobb.
2014. febr. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Abszolút igazad van. Hihetetlen, hogy nem adnak a legtöbb helyen erre garanciát, hogy ha nem kényelmes akkor mi legyen. Néztem honlapokat és nem írják, hogy bármi lenne ha mégsem lenne jó, sőt olyat találtam, hogy nem cserélik. Mondjuk egy csere másmilyenre is jobb mint a semmi.

Amúgy igen, érdekes,ha neten veszed kicserélik szónélkül, ha megnézed, akkor nem. Pedig nem alszol rajta max ráfekszel pár percet, de ennyi.

Hát mindegy ha arra kerül a sor, hogy mégsem lesz jó, akkor majd jó rámenősen próbálok küzdeni, hogy nem aludtam rajta, egy cipőbe megyek a boltba néhány kört legfeljebb, de egy próba matracon nem alszom :) de ne legyen rá szükség :)

2014. febr. 5. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!