Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van szobád? Ha igen, mitől a...

Van szobád? Ha igen, mitől a sajátod?

Figyelt kérdés

Milyen dolgokkal van "berendezve" amitől a sajátod, amitől az a Te szobád? Milyen színű a fal, milyen elektronikus eszközök, bútorok vannak benne?

Ha nincs, hogyan képzelnéd el? Csak reálisan!



2014. febr. 10. 16:50
 1/8 anonim válasza:

Van saját szobám. A falaim lila és piros. Attól az én szobám, hogy ebben nőttem fel. Amikor építkeztünk akkor már el volt tervezve, hogy az enyém lesz és azóta is ebben élek. Sok mindent látott már ez a szoba. (nem olyanokra gondolok.:) ) Elektronikus eszközökből van tévém, laptopom, egy asztali sz. gépem, telefonom illetve valahol egy MP4. Meg 3 lámpa. Van egy szép nagy íróasztalom is, azon tanulok értelemszerűen. Legtöbb időmet az ágyban töltöm a laptoppal. Van egy külön álló kinyitós szekrényem, amibe játékok, ruhák, minden van. Mellette egy tükrös szekrény, aztán az ággyal egyben van jobb oldalon egy éjjeli szekrény-féle, és felette a ruhás szekrény. Baloldalon szintén egy ruhásszekrény van az ágyhoz. Illetve egy tévé állvány. Sok plüssállat az ágyon, egy szőnyeg és laminált padlóm van. Ja és egy radiátor is van benn. A falamat poszterek és saját rajzok díszítik, illtve van egy Puzzle-ból kirakott kép is a falon. Meg ilyen mozgó szemek. A falat középen egy tapéta csík díszíti. Az ágy felett még van 3 polc és kétoldalon szerkények. A polcokon könyvek vannak, porcelánok meg kis emlékek. A jobboldali szekrényben a rajzoláshoz szükséges dolgok. (toll, ceruza, papír stb.) Hajszárító, hajvasaló meg a többi hajra való dolog. A másik oldalon meg bőrápolási dolgok. (Kézkrém,tusfürdők,tonik,vattapamacsok.) Meg a körömlakkok. A tükrös szekrényben is könyvek vannak, + 3 polc tele van ruhával amit nem használok, már kinőttem vagy valamiért nem hordtam. Van még egy nyomtatóm is, amit elég ritkán használok. Újságok halmokban + a tankönyveim és az iskolatáskám.


Szerintem ezzel le is írtam a szobámat:D És a tiéd milyen?:)

2014. febr. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Van szobám. Sárga a fal színe, de nem zavar mert nagy plakátokkal van tele. Van bent egy nagy franciaágy, egy beépített gardróbszekrény amiben a ruháim vannak. Az ágyammal szemben a falon egy nagy tévé. Van laptopasztalom, laptoppal. Van bent egy futópad, és egy evezőpad is, meg pár súlyzó. Elvagyok benne, mert tudom a szüleim kopogás nélkül sosem jönnek be, sőt anyám már takarítani sem jár be, mert tudja, amúgy is rendet rakok magam körül.

20/F

2014. febr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

1# Nekem sajnos még nincs saját szobám, remélem majd sikerül kiépíteni egyet (családi házban lakunk), és már tervezgetem, hogyan fog kinézni, de mivel még nem volt igazán sajátom, ezért voltam kíváncsi :)

2014. febr. 10. 17:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, van saját szobám. 9 éves voltam, mikor ide költöztünk, azóta az enyém. A falaim 2 év óta halványsárgák, én akartam ilyenre. :) Van benne egy egyszemélyes ágy, azzal szemben egy nagy tv, alatta egy hifi, van két szekrényem, egy akasztós és egy polcos, egy földtől a plafonig érő könyvespolc tele könyvekkel, íróasztal egy kényelmes bőr forgófotellel, van egy asztali gépem és egy laptopom. Ez a legvilágosabb helység a házban, mert két ablakom van, az ablakok alatt egy széles de alacsony szekrény van, aminek a tetején sok növényt tartok. Magaménak érzem például attól, hogy a macskamániám megmutatkozik itt is, van egy macskás festményem, és egy polcom, amin fából készült macskaszobrok vannak. Na meg persze az itt eltöltött sok-sok időtől is. :)
2014. febr. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Van saját szobám. Attól a sajátom hogy csak én alszok benne :D

Ez később lett kialakítva, korábban tesómmal voltam egy szobában meg az előtt egy kis ideig is volt külön szobám.

A számítógépem van bent, egy íróasztal, egy ágy és egy szekrény. Elég kicsi úgyhogy más nem nagyon férne el.

A falak világosbarnák.

2014. febr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! (:
2014. febr. 10. 19:16
 7/8 Wolfenstein2000 válasza:

Van egy ajtója a szobámnak.

És az enyém a kulcs ami nyitja :)

2014. febr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekemisvaaan:) Piros a fala, ugye van egy jó nagy ágy, egy tévé a tévésszekrényen, egy sminkesasztal tükörrel, egy íróasztal laptoppal, 3 szekrény ruhával, és egy éjjeliszekrény ébresztőórával, lámpával. :D Az íróasztalon rengeteg toll, ceruza, színesceruza, igazából nemtudom hogy minek, mert alig használom őket..:D Nameg a tankönyvek, füzetek, telefon, fülhallgató, telefontöltő, ezeket mindig ott tartom. Sminkesasztalon hát ugye sok smink, körömlakk, testápolók, dezodorok, és egy szép nagy tükör.:D A tévé tetején sok kis plüssállat, mellette a szekrényekben rengeteg ruha, satöbbi.:) Egész tágas szoba, csak már unom az berendezését.:)
2014. ápr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!