Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol tudok venni zselatinport?

Hol tudok venni zselatinport?

Figyelt kérdés
Nem ételbe szeretném tenni, hanem zselatinból szeretnék illatosítót csinálni. Hol kapok olyasmit, ami ehhez kell? Előre is köszi.
2014. febr. 12. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
a z étkezési zselatin sztem jó hozzá.abszolút kocsonyás állagra köt,pláne ha kevesebb vízzel csinálod.
2014. febr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, értem én, csak kb. minden második fórumon azt olvasom a kommentek között, hogy kiszőrösödik pár nap alatt. A gyertyazselatin meg ahogy néztem elég drága. :/
2014. febr. 12. 21:56
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor sajnos nem tudtam segíteni,de egy próbát megér,nem drága.
2014. febr. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2014. febr. 13. 09:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel az étkezési zselatin 100%-os tisztaságú állati bőrenyv, így egyértelmű, hogy penészedni fog mielőtt lebomlik jó büdösen. Formadehiddel és levendulaolajjal le lehet negyedére csökkenteni a bomlást, de szerintem nem ez az anyag amit keresel.
2014. febr. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!