Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színű ágytakarót,...

Milyen színű ágytakarót, plédet vegyek az egyszemélyes ágyamra?

Figyelt kérdés

A tapétám fehér,citromsárga és fél centis pöttyök vannak rajta kékből és rózsaszínből. (Van egy rózsaszín faliképem és remekül mutat rajta.) Az ágyam mellett van egy falvédő (fehér alapon narancs, barna, piros, citromsárga mintákkal. A szőnyegem:

[link]

ennél picit sötétebb. A szekrényeim világosbarna színűek, meg az íróasztalom is.

A függöny fehér és barna, narancs, zöldes minták vannak rajta (de halványan), a sötételőm citromsárgánál kicsit erősebb árnyalat piros, narancs, zöld, kék mintával. (De ezeket ne papagájos színnek képzeljétek, nagyon szép! :))


Milyen színű ágytakaró illene a legjobban?


2009. dec. 9. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem a narancs jól mutatna. sok más tárgyban is jelen van, ezért jól passzolna. vagy narancs és citrom, esetleg nari és barna :) vagy nari és krémszínű.


nekem is naris az ágytakaróm, a hálószoba citromsárga, a függönyöm natúr bambuszroló :)

2009. dec. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! :)) Szerintem is jó lenne:D Igaz, én először rózsaszínre gondoltam, de az már túl rózsaszín lenne. Most barna van (ezer éves:D) és újítani szeretnék! :)
2009. dec. 9. 15:12
 3/3 anonim ***** válasza:
valamelyik már szereplő színnel csengjen össze. És úgy tapasztaltam, hogy a világos ágytakarótól sokkal frissebbnek tűnik az ágy. Mintha épp kitakarítottál volna, negyobb rendet teremt.
2009. dec. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!