Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Lehet valahol kis málységű...

Lehet valahol kis málységű magas, ruhásszekrény résszel is rendelkező szekrénysort kapni?

Figyelt kérdés
Rengeteg helyen néztem, de a ruhásszekrények mélysége általában 50 fölötti, nekem megy 40-45 mély lenne jó, amiben a rúd nyilván merőlegesen kéne legyen az ajtóra, nem párhuzamosan. És 2m fölötti magasságot szeretnék.

2014. febr. 21. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Emlékeim szerint pont ilyenek voltak a lakótelepi beépített szekrények. Csináltatni kell, ha nem található.
2014. febr. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szekrénysort kérdeztem, nem beépített szekrényt, és persze, hogy lehet csináltatni, de azt kérdeztem árulnek-e ilyent valahol
2014. febr. 21. 19:41
 3/9 anonim válasza:
Nem hinném. A szabványméret szeritn 60 cm mély egy ruhás szekrény. Csináltatni lehet egyéni méretben.
2014. febr. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Vagy még tudom javasolni az IKEA honlapján a gardrób szerkesztő programot, de nem vagyok benne biztos, hogy az átlagos, 60-as mélységnél kisebbet lehet választani.
2014. febr. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ikeában van a PAX rendszernek kisebb mélységű eleme is, nem csak a 60-as. Pont megfelelő a panelban lévő beépített szekrények helyére.
2014. febr. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
60-as akkor kell, ha a rúd az ajtóval párhuzamos, mert egyébként nem férne be a ruha. De merőlegesen is mehet rúd a fölső polcról lelógatva, ahogy egyébként a lakótelepi beépített szekrényekben is szokott lennei. Ez utóbbi megoldás esetén lehet kisebb a szekrény mélysége, és biztosan létezik is ilyen.
2014. febr. 22. 10:57
 7/9 anonim válasza:
Igen, csak ahogy írtad az beépített. Beépíteni akármilyet lehet, mivel egyedi tervezést igényel.
2014. febr. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

az Ikeában a PAXnak tényleg van ilyen mélységű szekrénye. nem muszáj beépíteni, szabadon álló verzióban is jól néz ki, és úgy variálod a belsejét ahogy neked megfelel.


[link]

itt egy példa.

2014. febr. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ikea pax 35cm,ikea besta 40cm,elemekből építheted a kívánt magasságra
2014. ápr. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!