Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Tudok valahol venni, vagy...

Tudok valahol venni, vagy csináltatni kell ilyen ágyat?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy kanapéágy legyen, tehát "összecsukható", mellékeltem egy képet, hogy milyennek képzeltem.

[link]

A lényeg, hogy a szélessége a karfákkal együtt ne legyen 1,50 cm, mert akkor már nem fér el... :D


2014. febr. 23. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Ikeában van többféle is. Pl:

[link]

[link]

[link]

2014. febr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És tényleg! Köszönöm! Ikeára nem is gondoltam... :D Az itten bútorboltokban néztem körbe, na meg a JYSK-ben. Teljesen kiment a fejemből, hogy IKEA is van a városban... -.-" :D
2014. febr. 23. 20:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha állandó használatra kell, én nem ajánlanám. Nagyon helytakarékos meg minden, de egyszerűen nem ér fel egy rendes ággyal. Évekig volt ilyenem, jó minőségű (nem ikeás hanem rendelésre készített) volt, de szétment rajta a hátam.

Vendégágynak viszont kitűnő.

2014. febr. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát pedig ide mást nem tudok tenni...
2014. febr. 24. 07:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg igenis jó lehet egy ilyen ágy, meg ha rá is vagy kényszerülve, akkor főleg. Ha kényelmetlen lenne a fekvőfelület, azon is tudsz segíteni. Léteznek már fedőmatracok, más néven topper, amivel kényelmesebbé lehet tenni a fekvőfelületet. Rákerestem és hirtelen ezt találtam, de sok más helyen is van: [link]


Első voltam.

2014. febr. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Áhh... értem! :)
2014. febr. 24. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!