Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol találok valami leírást...

Hol találok valami leírást ezekről?

Figyelt kérdés
Szeretnék ledes álmennyezetet... valami tényleg egyedit szeretnék, tegnap egész nap ezen gondolkodtam. Vagy szépen sorban egy kicsit nagyobb ledes lámpák, vagy pedig középen egy nagyobb led lámpa és elszórtam mellette pici kicsi ledecskék, olyan lenne, mint a csillagos ég. Valahogy úgy kéne, hogy külön a nagy lámpát és külön a kicsi ledeket kapcsolni. Ilyenről találok leírást? Életembe nem szereltem még semmi elektromosat, de szívesen belevágnék, mert nem szeretnék olyan hülye lenni, hogy egy kapcsoló cserére villanyszerelőt hívok. Ha saját házam lesz, szeretném én megoldani a problémákat... mindegy valahol el kell kezdeni. Na szóval ezekről a ledekről valahol leírás kellen, meg egy álmennyezet házilag leírás. Az nem nagy cucc, csak fúrni-faragni kell. :D
2014. febr. 23. 20:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!