Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek rosszul mutat...

Szerintetek rosszul mutat naráncssárga falhoz, rózsaszín ágynemű?

Figyelt kérdés
Beleszerettem a neten egy rózsaszín (inkább világos tüdőszínű) virágos ágyneműbe, de a fal a hálóban meg narancssárga. Nagyon rosszul mutatna együtt?
2014. febr. 26. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Kövezzetek meg, de én imádom a narancssárgát és rózsaszínt együtt bizonyos helyzetekben.


Nekem simán belefér, és tetszene.

2014. febr. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem megfájdulna tőle a szem.
2014. febr. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem. Narancs falhoz a barna ágynemű megy leginkább, de a rózsaszínnél a piros azért jobb :)
2014. febr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ugyan! Narancs falhoz a barna! EZ valami őskövület elképzelés! Nyugodtan kísérletez. Szerintem jó lesz!


Nem kell minden lakásból unalmas, ezeréves ízlésnek megfelelő otthont csinálni.

Ha akarod, próbáld ki. Semmit nem veszítesz, max. veszel másik ágyneműt. De jó lesz ez így :)

2014. febr. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ízléstelen együtt a két szín. Elmenni elmegy, de nem passzolnak. Persze ettől kipróbálhatod. :D
2014. febr. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Mindenkinek más az ízlése... Van akinek tetszik van akinek nem, döntsd el te. De szerintem vidám lenne :)
2014. febr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%

Akik szerint ízléstelen, azok egy kicsit vonatkoztassanak el a megszokástól és engedjék szabadjára a fantáziájukat:


[link]

[link]

[link]


Nem mondom, hogy egy klasszikus szoba színvilága, de nekem tetszik, és nem a megszokott. Nyugodtan lehet vele kísérletezni, főleg egy fiatal lakásában. :)

2014. febr. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, pont ez az, hogy a belinkelt dolgok ilyen 2009-esek. Na hát akkor tök divat volt, de lassan olyan már, mint a kétezres évek elején a kék-citromsárga. Ezekkel a kirívó párosításokkal az a baj, hogy pár rövid év alatt totál lejárt lemez az egész, és utána tök egyértelmű, hogy 5-10 éve divat volt, de még mindig nem bírták lecserélni.


Persze, egy ágynemű azért nem ekkora dolog, majd felhúzol másikat, ha ráuntál, úgyhogy ha neked tetszik, akkor csak vedd meg!

2014. márc. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Megvettem, szerintem jól mutat, nekünk tetszik, más meg nemigen jár a hálószobánkban úgysem:D
2014. márc. 1. 20:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Én sötét okkersárga falhoz narancsszín takarót tettem a kanapéra, zöld pléddel, zöld kispárnákkal, zöld-barna mintás szőnyeggel. Párom szerint vidám és modern.
2014. márc. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!