Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szeretnék nem horror áron,...

Szeretnék nem horror áron, úgy 150. 000-ig venni jó minőségű ágykretet, ágyrácsot, és matracot. Kb 160*200-at, Strapabírót, Budapesten. Hová menjek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
A Retz-ben és az Rs-ben is vannak megfizethető áron ágyak. Az Rs-ben főként fenyőből vannak. Sajnos a matracok nagyon drágák. Én 69.00 ezerért vettem nagyon szép 180"200 cm-s ágyat a Retz-ben, hozzá a matrac 75.000 forint volt, pedig semmi extra nincs benne.
2009. dec. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én az Ikeában vettem olyat, ami matrac, és rács egyben. Lábakat is lehet erre a típusra szerelni, és úgy önálló franciaágyként használható.
2009. dec. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Asszem, 40 e körül volt.
2009. dec. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is az Ikeát ajánlom! Az olcsótól az átlagoson át a luxusig minden van náluk. Akkora választékból biztosan találsz neked tetszőt.

Esetleg megnézheted a Kikát is (ha Budaörsre mész, majdem egymással szemben vannak, így egyszerre megnézheted mindkét áruházat), bár az én tapasztalatom szerint drágább az ikeánál, de lehet, hogy kifogsz vmi jó kis akciót!

2009. dec. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ikea! mi ott vettük a matracomat 50e-ért, és nagyon bevált. nem túl kemény nem túl puha.

ágyrácsról nem tudok nyilatkozni, mivel nem vettük, azon egyszerű okból, mivel anyukám kanapéján egyszer történt egy kis "baleset" ;) és azt mondta, hogy semmi értelme :) én 75kg vagyok, a barátom 140 :)

2009. dec. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!