Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A shaggy szőnyeget könyebb...

A shaggy szőnyeget könyebb tisztán tartani?

Figyelt kérdés
Lecseréljem a hagyományos szőnyeget vajon ilyenre? Nem tudom érdemes lenne-e.
2014. márc. 8. 09:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Tisztán tartani kifejezetten lehetetlen (csak akkor lesz tiszta, ha szépen kiviszed kiporolni, mert a hosszú szálak között megül a por, kosz, morzsa, minden apró dolog). Viszont tisztának LÁTSZIK emiatt.


Nekünk elsősorban azért is van, mert benti cicáink vannak, és a sima, rövidszálú szőnyegek iszonyatosan festenek, naponta lehetne őket porszívózni utánuk. A shaggyt elég heti 2x.

2014. márc. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van egy ilyen típusú lábtörlőm, amit még 10 éve vettem és az mindig olyan szép, néha kirázom, néha kimosom a mosógépbe, és még mindig olyan, mintha új lenne. Azért gondoltam, hogy talán egy nagyobb szőnyeg is jó lenne belőle. Én is arra gondoltam, hogy elég lenne kétnaponta kirázni és mondjuk jó lenne, ha a mosógépbe is be lehetne gyömöszölni, bár nem tudom van-e olyan, aminek nem ilyen merev az alja.
2014. márc. 8. 12:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mekkorára gondolsz, nekünk olyan 250x150-esünk van (nem tudom pontosan a méretét, de valami ilyesmi), azt már nem nagyon lehet rázogatni :D:D


Valamint olyan 1x1 méteresek is vannak, több belőlük egymás mellett, azokat is nehéz már kirázni a súlyuk miatt. 2 naponta ez nekem nagyon fárasztó lenne, 1-2 havonta szoktam. Hát elég iszonyat, ami kijön belőle :D


De tisztának látszik, az tény. Szóval ha ránézel, még véletlenül sem sejted, hogy mennyi minden bújkál benne :P

2014. márc. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!