Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Miért büdös még mindig az új...

Miért büdös még mindig az új matracom?

Figyelt kérdés

Január 5-én vettem a gyerekeknek 2db matracot a Jysk-ből és olyan büdös mindkét matrac hogy a gyomrom felfordul tőle.

Napi több órát szellőztetem a lakást, hétvégente kihurcolom a matracokat a friss levegőre.

Visszavittem a boltba és azt mondták, hogy erre nincs garancia várni kell amíg elmegy a szag. Mit lehet tenni, mert nagyon irritálja az orromat?!



2014. márc. 20. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt be kell írni a Vásárlók Könyvéve, másrészt fenyegetőzni kell azzal, hogy a Fogyasztóvédelemhez is fogsz fordulni. Olyan nincsen, hogy erre nincs garancia.

A matrac a rendeltetés-szerű használatra alkalmatlan volt az eladás pillanatában, mert büdös volt. És azóta is büdös! Lehet, hogy nem megfelelő, vagy penészes anyagokból lett gyártva, vagy csomagolva. Ezt el sem lehetett volna adni(!!!), nemhogy járkáltatni a vevőt, hogy erre nincs garancia.

2014. márc. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha memória habos a matrac akkor is csak 1-2 napig érthető mert annál normális,DE csak 1-2 napig!De ha a Jyskben vásároltad akkor....sajnos nem jókat hallottam róla.A matracokra kell legyen garancia több mint 1 év.Vissza kell vinni!!Még káros is lehet hisz a gyermek azon lélegzik.
2014. márc. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem memóriahabos , hanem két szivacs között kókusz. Az érdekesség benne az hogy mindkét matracnál csak az egyik szivacs büdös.
2014. márc. 22. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!