Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színű legyen a szobám?...

Milyen színű legyen a szobám? A leírásban van hogy milyen színű bútorok vannak.

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok és idén tavasszal festjük le a szobámat. Nem egy nagy szoba 4x4 méteres. Barna színű az ágyam és hozzá vannak ilyen barnás-bőrszínes díszpárnák. Kettő szekrényem világis varna színűek. Íroasztalom fekete, fekete monitorTV-vel szürke hangfalakkal. Kettő polc a falon fekete színű. Ajtóm fehér és a lámpám arany színű. A függönyöm narancssárga színű.

2014. ápr. 6. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:

én vajszínt választanék.

ha valami ütősebbet gondolsz, akkor halványbarna, vagy barnás-vörös.

2014. ápr. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért a 4*4 méteres szoba nagy. Más lakásban ez egy nappali mérete, vagyis megközelíti azt.

A szobádban van barna, fekete, szürke, fehér és arany, narancs függönnyel.

Mivel fiú vagy, a narancssárga és ehhez hasonlók nem jöhetnek nagyon szóba. Én is a vajszínt mondanám, ami kb. alig sötétebb, mint a fehér, de mégis színes.

Ha az ajtód átfestése megoldható pl. világos barnára mint amilyen a bútorod, akkor egy világos, közepes árnyalatú kávészínben is gondolkodhatsz. Az elég semleges, tehát nemtől függetlenül alkalmazható.

Viszont nem írtad, milyen a parkettád, vagy szőnyeged. Az is elég mérvadó tud lenni.

2014. ápr. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!