Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hölgyeknek hogy tetszik ez a...

Hölgyeknek hogy tetszik ez a szép kis konyhaszekrény?

Figyelt kérdés

Nekem személy szerint nagyon tetszik, bár gondolom lesz akinek nem. :) Sebaj. Vélemények hogy mennyibe kerülhet egy hasonló felépítésű?


Esetleg meg tudjátok tippelni a méreteit? [link]


2014. ápr. 15. 20:36
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Plusz kérdés hogy a gáz lapot hová lehet beépíteni?
2014. ápr. 15. 20:40
 2/11 anonim ***** válasza:
a gázlapot oda ahova szeretnéd. mondjuk ahol van az a 3 fiók ott akkor a felső az olyan vakfiók lesz mert azért kell egy kis hely neki
2014. ápr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

250 cm hosszú, 200 cm széles, 220 cm magas

A gázlapnak itt a sütőtől jobbra lévő széles szekrényben lenne a helye, felette ki is van hagyva az elszívó helye.


Szerintem.

2014. ápr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik! :) Hát.. ha jó minőségüt szeretnél, nem lesz olcsó, persze ha ilyen Ikeás minőség, az nem olyan drága. Nekünk van egy hasonlónk, csak a felső szekrények elrendezése más. Most áruljuk, 250000 forintért... Egyedi gyártmány.
2014. ápr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Utolsó ne beszélj hülyeséget, csak a benne lévő 2 gép több mint 200 ezer, és akkor még hol a bútor, a munkapult stb.Kiállított bútort amit "egyediként" próbálnak a kereskedők rátukmálni a vevőkre, köztudott, hogy tilos megvenni.


Kérdező, nem tetszik. Össze vissza van hányva az egész, nem szellős, nem könnyed. Nincs benne ízlés sem a felsőrésznél, sem az alsónál. Mindehhez az a pult meg katasztrófa. Szóval át kéne tervezned az egészet újból.


Ha kell, és szükségesnek érzed, akkor szívesen segítünk neked.

2014. ápr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Kérdező, a minimál stilust, és a hagyományos stílust nem célszerű keverni, mert mindig kuszaságot eredményez. a tűzhelyet, mosogatógépet, és a mosógépet is kifelejtetted a tervezésnél belőle.
2014. ápr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem beszélek hülyeségeket, én a gépeket NEM számoltam bele. A miénk is munkagépek nélkül ennyi. És ha nem hiszed hogy egyedi, meg hogy a kereskedő így tukmálja rá a vevőre, akkor gyere, beszélj a férjemmel, mert ő csinálta. Asztalos. Úgyhogy biztos lehetsz benne hogy egyedi.
2014. ápr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

re2. Nem lesz a felső vakfiók. A fiók mélysége kisebb valamivel, h a gázcső elférjen, de teljesen használható a felső fiók is. Nekem is így van.

Őszintén, ha olcsó, nem olyan rossz, de inkább nem tetszik. A színe jó. Ha a világos része nem festett fehér vagy vanília, hanem fakított fa.

2014. ápr. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a főzőlap elektromos ahhoz nem kell gázcső, nem a hátul lévő helyszükségre gondoltam hanem az alatta lévőre
2014. ápr. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem pontosan értem amit írsz. A főzőlap alatti fiók tökéletesen használható, nem vakfiók. A mélysége nem 60, hanem csak 40 cm, mert mögötte el kell férnie a bekötő szerelvényeknek (elektromos kábel és ha kell a gázcsőnek). Nem asztalos gyártotta a konyhámat, hanem konyhastúdióban rendeltük, ők meg tudták oldani.
2014. ápr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!