Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Matracajánló - Ki milyet...

Matracajánló - Ki milyet ajánl? (kivánságaim a kommentben)

Figyelt kérdés

1) preferálnék egy hideghab matracot

2) 160×200-as méret

3) levehető, mosható és VISSZARAKHATÓ!! huzat - mondjuk teljesen vagy 3 oldalon cipzáros, ne csak egy oldalon

4) 15-20 cm vastag

5) mindkét oldalon használható

6) hátfájós vagyok, és szeretem a félkemény matracot

7) Budaörs-Tatabánya-Mór útvonalon kapható vagy webshop



köszönöm szépen :)



2014. ápr. 16. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Előre szólok, hogy szivacsból a 15-20 cm semmi. Olyan 25-30 centinél kezdődnek a kényelmesek.


Hátfájásra pedig a kemény matrac a legjobb, a puha vagy félkemény matracok nem nyújtanak megfelelő támasztékot és stabilitást a gerincednek.

2014. ápr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

nem szivacs, hanem hideghab ;)

most van 15 cm-es és ha jól rémlik van vagy 7 éves és eddig teljesen jó volt, csak már régi és cserés lesz + veszek memóriahab fekvőbetétet tá 4-5 cm-eset

2014. ápr. 16. 21:51
 3/11 anonim ***** válasza:

Én hívom szivacsnak a habot, ettől még ugyanarról beszélünk, ne aggódj :D


De menj el egy üzletbe és próbáld ki, neked mi a kényelmes...egyénenként nagyon eltérő. Félkeményből a 15 centisek pl. nekem olyanok, mintha egy papírlapon feküdnék, pedig csak 50 kiló vagyok.

2014. ápr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

attól, hogy te szivacsnak hívod a hideghabot, még nem az.

7 éve fekszem rajta (lehajolni se tudtam, amikor vettük, matracra feküdni se próbaképp, csak leülni, ez volt az egyetlen, amin ülni tudtam)...de elkoszolódott, ki kell cserélnem, a bolt meg megszűnt, ahol vettem + nincs időm mindent végigkajtatni a környéken, ezért van a kérdés :)

2014. ápr. 16. 22:01
 5/11 anonim ***** válasza:
De attól még hívhatom annak :P
2014. ápr. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én is hívhatlak majd valaminek...csak azért válaszoltál, hogy ne tudjam majd kiemelni a kérdést, mivel van válasz? mert a kérdésre még nem sikerült válaszolnod ...
2014. ápr. 16. 22:09
 7/11 anonim ***** válasza:
42%

Rögtön 2 kérdésedre is válaszoltam, csak olvasnod kellene megtanulni.


Egyébként nem tudom mire vélni a bunkó hozzáállásodat, amikor segítő szándékkal és mindenféle sértő megjegyzés nélkül írtam neked.


Sajnálom, ha nem vagy elégedett a válaszommal, de hozzá kell tennem, hogy a kérdést elsőként 24 óra választalan időszak után tudod kiemelni, ezen pedig talán olyan sokat nem változtat az, hogy holnap 20:40-kor vagy 22:10-kor emelheted-e ki az én "álnok" válaszaim miatt.


Csak azt tudnám minek tesznek fel az ilyenek kérdéseket egyáltalán, ha csak kötekedni tudsz azokkal, akik segíteni próbálnak...

2014. ápr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

bunkó? XD

csak egy kérdés volt ;)

további jó éjt neked!

2014. ápr. 16. 22:20
 9/11 anonim ***** válasza:
ha hátfájós vagy nem lenne jobb egy zsákrugós rendes matrac?
2014. ápr. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%

A hideghab nem olyan mint régen volt a szivacs ami kigödrösödött, ezért hideghab,van különbség szerintem is.

Szerintem ha hideghab magában akkor elég ha maxiumum 17-18cm vastag,mert minél vastagabb a hideghab annál keményebb is.(munkámból kifolyólag értek hozzá) még mielőtt leszólna valaki.:)

Másik megoldás 14-15cm hideghab és rajta 2-4cm memória hab az hátfájásra mindenképpen jó.

Tudni kell hogy a memória hab közepes vastagságú tehát 2-4 cm vastag réteg általában jó a hátfájásra, míg a sima hideghab nem minden hátfájásra megfelelő.

Reklámozni nem fogok,de ha bármi kérdés van segítek.:)

Fontos a minőség érdekében rákérdezni a hideghab és a memória hab sűrűségére is a tartósság érdekében,sajnos vannak silányak a piacon.

2014. ápr. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!