Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek mi a szebb egy...

Szerintetek mi a szebb egy ház berendezésében? A minimal vagy a mediterrán stílus?

Figyelt kérdés

én mind2őt imádom és nem tudom eldönteni, hogy melyik stílusra rendezzem be az új házunkat.segítetek kicsit?:)

aki nem ismeri a stílusokat, az nézze meg:

mediterrán:

[link]


minimál:

[link]



igazában a minimálban a sok üveg, a fényes szobák tetszenek, de mondjuk az csak a hatalmas villákon mutat jól.


csak annyit kérek kommentbe, hogy kinek melyik tetszik jobban és esetleg egy indoklást. köszi:)



2014. ápr. 18. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Mediterrán
2014. ápr. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Mindketto tetszik, mert picit mindketto megvan bennem. Fold jegyu leven a mediterran azert tetszik, mert sok termeszetes anyagot hasznalnak fel. Meleg hatast kelt. A minimal pedig a letisztultsagaval, a tisztasagaval, ami masoknak lehet steril. Nagyon tetszenek a tagas, nagy terek. Szivesen elnek peldaul raktarbol kialakitott lakasban. :)

Viszont azt hiszem, megis a mediterran fel hajlanek, mert "gyujtogeto" vagyok es a csecsebecsek inkabb ebbe illenek. :)

2014. ápr. 19. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Én a minimált szeretem jobban.
2014. ápr. 19. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%

A mediterrán az élhető, barátságos és családi hangulatú.


A minimál a gazdag, sznoboknak való, mintha egy kiállításon lenne az ember, ahol semmihez sem lehet hozzányúlni.

Megnézném ha néhány maszatos gyereket beengednének oda...

2014. ápr. 19. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amelyik neked tetszik...


Lehet kombinálni is a kettőt, miért nem teszed azt?

Pl. nagy, üveges terek (akár tetőablakokkal, télikerttel), viszont mediterrán hangulatú színekkel, anyagokkal, minimál stílusú bútorokkal és berendezéssel.

2014. ápr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!