Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Bambusz roló fúrás nélkül?...

Bambusz roló fúrás nélkül? Többi lent.

Figyelt kérdés
műanyag ablakunk van (panelprogram) és abba nem szeretnék belefúrni. először úgy oldottam meg,hogy vettem öntapadós kis fogasokat amikre ráakasztottam, de minden félórába le is esik,mert elengedi a ragasztó az akasztókat. esetleg valami más megoldással fel lehet rakni úgy hogy fent is maradjon?

2014. máj. 5. 09:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbáld meg egy márkás (3M) kétoldalú ragasztóval felapplikálni a kis fogasokat. (de szerintem előbb-utóbb ez is el fogja engedni, mert billenti a terhelés a fogast, szépen lassan ledolgozza onnan)

Vagy egy kis átmérőjű lyukat fúrni az ablak fölötti területre a mennyezetbe, vagy betonkeret felső részébe, és arra akasztani a rolót, később a lyuk nyom nélkül eltüntethető.

2014. máj. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nyugodtan belecsavarozhatsz az ablakba... a redőnyösök az automatát is belecsavarozzák. semmit nem fog rajta rontani ha 2 kisebb csavart belehajtasz
2014. máj. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!