Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek melyik lenne a jobb?

Szerintetek melyik lenne a jobb?

Figyelt kérdés

Pici lakásunk van, van egy "nagy" 20nm2-es szobánk,illetve egy félszobánk 8nm2-es.

Egyelőre a nagy szobában van az ágyunk, szóval a nagyszoba afféle nappali-háló egyveleg. Szerencsére kevés vendég jön hozzánk, de engem mégis zavar, hogy a saját ágyunkra kell, hogy leültessük őket, így arra gondoltam, hogy jobb lenne a kisebb szobát berendezni hálónak.

A probléma csak az, hogy oda viszont épp, hogy befér az ágy (széltében kb nem is lenne hely elférni) és maximum egy pici szekrény férne el még mellé. Szerintetek kialakítsuk hálónak, vagy inkább találjunk vmi más megoldást? (ha igen, tanácsokat szívesen fogadok)



2014. máj. 12. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! :)


1.megoldás: Ha esetleg megoldható (anyagilag, és beltér magasságtól függően) építhetnétek egy kis galériát akár a nagy- akár a kisszobába. Csak figyeljetek arra, hogy annyi, olyan gyakorisággal tegyetek tartóoszlopokat, hogy az titeket is elbírjon, az ágyat is, és az egyéb kiegészítőket (mondjuk az úgysem olyan nehéz!) Egy kis inspiráció: [link] [link] [link]


2.megoldás: Ha a konyha és a kisszoba egymás mellet van, és a válaszfalat le lehet bontani, akkor az is jól megoldható, konyha, nappali, étkező egyben. Ötletek: [link] [link]


3. megoldás: Az ágy marad a nagyszobában, a nappalival együtt, de úgy hogy mellé még tesztek foteleket, ülőhelyeket. Meg lehet csinálni designosan, csak az a hátránya hogy mindig be kell ágyazni. Ami persze nem mindenkinek olyan nagy durranás, de nekem például igen, mert reggel korán kell mennem, alig van időm, és még jóformán fel sem vagyok ébredve (úgy kb. 10-ig), na akkor kész kínzás! A kisszobát meg berendezitek gardróbbá, így marad hely a foteleknek. Például: [link]


Hát nekem ezek az ötleteim, remélem hogy megfelelők, és megvalósíthatók. :)

Itt van még egy kis inspiráció: [link] [link]


Hát remélem, segítettem! :)))

2014. máj. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ágh Ferenc ***** válasza:
[link] Nekem ez a mániám kis lakásokban!
2014. máj. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, sajnos a galéria nem megvalósítható a belmagasság miatt.

A rejtett ágy sem jó megoldás, mert nem olyan a lakás elosztása.

2014. máj. 19. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!