Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mennyibe kerülne egy fürdőszob...

Mennyibe kerülne egy fürdőszoba megépítése? Elég lenne a hely neki?

Figyelt kérdés
Szóval lenne egy 2m x 3 méteres hely. A folyosó végén szeretnénk építeni.elég lenne a hely? mi egy sarokkádra gondoltunk egy kis tükrös bútor és egy wc.mennyibe kerülne? munka díj nélkül.olcsó anyagokból. És van ilyen netes árúház ahol össze lehetne válogatni? segítenétek? és a vízmelegítés olyan gázos bojlerrel lenne megoldva amire gázpalackot lehet kötni és melegíti is a vizet.Itt nincs vezetékes gázunk.maximum 300 ezer lenne rá.de ha ki lehet hozni olcsóbban jó lenne
2014. máj. 15. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
A hely elég, sarokkád helyett zuhanyzót tennék, és ha valaki ért egy kicsit a vízszereléshez és burkoláshoz akkor kijön. Ha szakembert hívtok akkor nem lesz elég olyan 200 al többe van. Vízmelegítésre meg villany bolyler a célszerű ha nincs földgáz.
2014. máj. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
A hely biztos elég lenne. De hogy wc-t rakni a fürdőbe ne haragudj az egyik leg gusztustalanabb dolog a világon.
2014. máj. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az emberek 90%nàl szerintem van wc a fürdõben
2014. máj. 16. 12:04
 4/5 anonim válasza:
Bár a bejegyzés régi, megjegyezném, hogy kinek a pap, kinek a papné, én nem tudnék fürdőszobát wc nélkül elképzelni, bár tény, hogy nem árt, ha külön wc is van. Szerintem a nők többsége egyetért azzal, hogy bizony gond, ha a külön wc-ből át kell menni mosakodni a fürdőbe...
2015. ápr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen.már kész van.meglett tavaj szeptemberben.kb 700 ezer lett beleverve.
2015. ápr. 10. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!