Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Jó bútor bolt? Ikea jó?

Jó bútor bolt? Ikea jó?

Figyelt kérdés

Szeretnék majd az új otthonomban vásárolni ezt azt, fotelt, ágyat, székeket, ruhásszekrényt, étkészleteket, cipős szekrényt, tükröket.

És viszonylag jót jó áron, sosem vettem még ilyen dolgokat, szeretnék ötleteket hol tudnék jó áron vásárolni akármit az otthonba. Az ikea milyen árban van? és jó? vagy a kika? vagy egyéb helyek? :)

köszönöm



2014. máj. 16. 12:54
 1/7 A kérdező kommentje:
függöny, törölközők, ágyneműk, szőnyeg stb
2014. máj. 16. 12:55
 2/7 anonim válasza:

Szia!

Mi szeretjük az Ikeát, de több embernek nem jön be a stílusa. A honlapján fent vannak az árui, ott tudsz nézelődni.

Kikkában is vásároltunk már, ott is ki lehet fogni jó dolgokat, de nekünk az Ikea jobban bejött (nagyon sok ötletes, praktikus, kis helyen elférő dolgot árul, s szerintem árban a Kikka alatt van).

Anno bútort még az RS-ben is vásároltunk. Arról is jó tapasztalatunk van...

Szerintem érdemes több helyen körbenézni, kutatni kicsit a honlapon, az akciós újságokban :)!

Remélem tudtam segíteni :)! Jó vásárolgatás :)!

ui: most jutott még eszembe a Jysk - szerintem oda is érdemes bekukkantani (fotelt, gyereknek ágyat, matracot ott vettünk)

2014. máj. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én személy szerint nem szeretem az Ikeát, ott ritkán találom meg azt, amit szeretnék. Inkább a Kikát prefereálom, igaz, drágább, mint az Ikea.

Még körbenézhetsz Möbelix-ben is, ez nem drága, szinte minden bútort ott vettünk.

2014. máj. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, szétnézek:))
2014. máj. 16. 14:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Ikea, Kika, Jysk, Bauhaus, Obi, Praktiker, Möbelix, stb.


Körül kell nézni. MIndenhol más az olcsó, más a stílus, más a minőség. Pl. én a bútorokat szeretem az ikeában, de az anyagaiktól (párna, függöny, törölköző, szőnyeg) kifutok a világból.

2014. máj. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én nagyon szeretem az Ikeát :)
2014. máj. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szinte mindent a KIKA-ban szereztem be, az igaz, hogy nem túl olcsó, de minőségi bútokokat, szőnyeget stb. kaptam.
2014. máj. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!