Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Tényleg nem jó a lila szín...

Tényleg nem jó a lila szín hálószobába?

Figyelt kérdés

2014. jún. 1. 20:14
 1/8 dávid2030 válasza:

hát azt mondják hideg szín és télen hidegebb érzetet ad

nyáron jó

meg a fény is máshogy verődik vissza róla és így nagyobb teljesíményű izzó kell a lámpába kevésbé energia takarékos

én nem használnám házbam/házon de egyén függő

2014. jún. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a halványlila, a levendulaszín kimondottan nyugtató színek. Amúgy meg a lakberendezésben mindig annak a híve voltam, hogy a domináns színt mindig a könnyedén lecserélhető dolgok adják. Nálam a fal törtfehér, a bútor fenyőfa, az ágytakaró, a díszpárnák és egyéb kiegészítők színe meg a hangulatom szerint változik.
2014. jún. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A tapéta fehér, a beépített tárolók is fehérek, a tetőtéri ablak függönye lila-fehér mintás, a szőnyeg és az ágytakaró lila mintás, a bútor színe bükk. Nem tudom, mit kezdjek a nagy fehérséggel. Így vettük.
2014. jún. 2. 13:07
 4/8 anonim válasza:
A lányom lila mániás - úgyhogy lilára festettük a szobáját. Kicsit sötét van tőle a szobában, az előttem szólóra szavazok: ki kell cserélni az izzót erősebbre. Bár ott leginkább csak alszik és játszik, ahhoz elég a fény. Tanulni meg a konyhában tanul, hogy közel legyen hozzánk. Neki amúgy nagyon tetszik. (olyan középlila)
2014. jún. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem is halvany lila szinü volt a szobam,es jo volt. Mellette sötetkek függöny,hold,csillag mintakkal. :)
2014. jún. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ja es a butor sötet volt.
2014. jún. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem is lila a hálószobám. Én nagyon szeretem.:) Igaz, egy kicsit sötétebb, mint a többi, de ebben az is közrejátszik, hogy ide csak akkor süt a nap, amikor felkel. Egyébként a lila egy nyugtató szín, azt mondják segít az elalvásban is. Az én szobám világosabb lila.;)
2014. jún. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem az árnyalattól függ. Egy halvány orgonalila, fehérrel kombinálva (hengerelés, plafon), kevés sötétlilával (pl a plafontól arasznyira, egy alap hangulatvilágítást adó ledsor takarását biztosító díszléc színe)igen izgalmas hatású lehet. Ám olyan ez is, mint a parfümválasztás. Fontos figyelembe venni a szoba tulajdonosának színeit, stílusát. Ez a kombináció szőkéknek és nagyon fehérbőrű fekete hajúaknak ajánlott.
2014. aug. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!